PUBG

PUBG Mobile získava veľkú aktualizáciu, pribudol deathmatch pre 2 tímy

Populárny battle royale titul dostal veľký aktualizačný balíček. V PUBG Mobile po novom pribudne mód, kde si zrovnajú sily iba dva tímy.

Populárny battle royale titul pre smartfóny dostal čerstvý veľký aktualizačný balíček. V PUBG Mobile po novom pribudne mód, kde si zrovnajú sily iba dva tímy. Rovnako sa ale môžeme tešiť na separované nastavenia pre pohľad z prvej a pohľad z tretej osoby alebo novú tému Godzilla.

Aktualizácia prichádza v čase, kedy tvorcovia hry oslavujú ďalší významný míľnik. Okrem 400 miliónov stiahnutí majú na konte aj 50 miliónov aktívnych hráčov. A to v priebehu jedného jediného dňa.

Balíček nesie označenie 0.13.0 a jeho veľkosť dosahuje buď 1,98 alebo až 2,4 GB. V prvom prípade hovoríme o operačnom systéme Android a v tom druhom zase o iOS od Apple.

V PUBG Mobile pribudne herný mód deathmatch pre dva tímy, čo znamená, že sa na virtuálnom bojisku tentokrát ocitne dokopy iba osem hráčov. V zozname zmien ale figuruje aj dedikované tlačidlo pre lezenie, efektívnejšia detekcia cheatovania, nová téma Godzilla, nové odmeny pre najpopulárnejších hráčov alebo rebríček hráčov s TOP charizmou. Poradie v tomto prípade ovplyvní outfit vrátane skinov pre vozidlá.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Zomrel herec James Michael Tyler († 59). V seriáli Priatelia hral Gunthera
PUBG Mobile
PUBG Mobile

Sneh v mape Vikendi začal po novom zanechávať dobre viditeľnú stopu. Keď po ňom prejdeme alebo vystrelíme, tak iní hráči budú vedieť, že na mieste už niekto bol alebo bojoval.

Aktualizácia 0.13.0 prichádza vo vlnách, takže ak si ju zatiaľ ešte nedostal, netreba zúfať. Veci by sa totiž mali už čoskoro zmeniť.

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať