xiaomi kefky

Xiaomi kefky patria medzi najlepšie a najlacnejšie. Kúpite ich za 10,92 €, chvália ich tisíce ľudí

Xiaomi je tak trochu ako Samsung. Vyrába skutočne všetko. Čínska spoločnosť túto stratégiu posúva na novú úroveň, ktorú dokazujú aj kefky známe ako Dr. Bet.

Xiaomi je tak trochu ako Samsung. Vyrába skutočne všetko. Čínska spoločnosť túto stratégiu posúva na novú úroveň, ktorú dokazujú aj kefky známe pod označením Dr. Bet.

Kefky od Xiaomi sú obľúbeným príslušenstvom mnohých fanúšikov Xiaomi, ktorí sa radi starajú o svoj chrup. V domácnostiach ich majú stovky Slovákov, ktorí si ich pochvaľujú a často ich povyšujú aj nad kefky známejších výrobcov.

Xiaomi kefka
V balení sú 4 kusy.
xiaomi kefky 3
Nachádza sa tam aj cestovné puzdro.

Kefky od Xiaomi sú vybavené troma druhmi štetiniek rozdelených podľa toho, aká je ich úloha. Jeden druh je antibakteriálny, druhý zabraňuje opätovnému rastu baktérií a tretí je zas navrhnutý, aby všetko poriadne vyčistil. Celkovo sú však štetinky veľmi jemné a neprekážajú ani citlivejším ľuďom.

Xiaomi kefka
Telom kefky sú vedené plátky alpaky

Telom kefky sú vedené plátky alpaky (zliatina niklu a striebra), ktoré sú odolné voči množeniu sa baktérií. Poteší iste aj krásny dizajn. Človek by ani nepovedal, že aj kefka sa dá navrhnúť tak, aby vyzerala krajšie ako najbližšia konkurencia.

Xiaomi kefka
O vzhľad sa postarali dizajnéri Xiaomi

Súčasťou balenia je aj cestovné puzdro, vďaka ktorému kefka ostane vždy oddelená od ostatnej drogérie. No a teraz to najlepšie – cena.

Xiaomi kefka
Súčasťou balenia je aj cestovné puzdro

Tá sa pri balení 4 kusov zastavila na 10,92 €. To je naozaj parádna ponuka, ktorú využili už stovky Slovákov a Čechov.

Tento článok vznikol v spolupráci s obchodom GearBest.com.

Total
1
Zdieľaní