realme 3 pro

Realme 3 Pro prvýkrát v Európe. Poznáme cenu a dátum dostupnosti!

Realme je dcérska značka čínskeho výrobcu Oppo, ktorá funguje samostatne od roku 2018. V priebehu najsleudjúceho mesiaca vstúpi na európsky trh.

Realme je dcérska značka čínskeho výrobcu Oppo, ktorá funguje samostatne od roku 2018. Riaditeľ tejto spoločnosti nedávno prezradil, že svoje zariadenia ponúknu aj zákazníkom v Európe.

Expanzia na európsky trh sa stala realitou. Prvým zariadením dostupným na starom kontinente je Realme 3 Pro – zatiaľ najnovší model značky. Realme sa orientuje na cenovo dostupné zariadenia schopné konkurovať produktom od Xiaomi alebo Honor.

Realme 3 Pro sa začína predávať v Spojenom kráľovstve, Španielsku, Taliansku a Francúzsku. Dostupný bude od 5. júna prostredníctvom oficiálnych stránok výrobcu realme.com/eu.

Realme 3 Pro má bežným, a snáď aj náročnejším užívateľom, čo ponúknuť. Aspoň sa to tak javí pri pohľade na špecifikáciu. Zaujať môže 6,3-palcový FHD+ displej s malým zárezom v tvare kvapky, 10 nm čipset Snapdragon 710, dvojitý fotoaparát s rozlíšením 16 Mpx (f/1.7, 1.22µm Dual Pixel PDAF) a dodatočným 5 Mpx senzorom, či 4 045 mAh batéria s rýchlym nabíjaním (50% za 30 min.).

TIP REDAKCIE
Dimensity 9000: Vlajkový čipset od MediaTeku bude 2x drahší než jeho predchodca
realme 3 pro
Realme 3 Pro

Zariadenie ďalej má 25 Mpx selfie kameru, Bluetooth 5.0, 3,5 mm audio rozhranie, slot pre pamäťovú kartu, Android 9.0 Pie s UI ColorOS a dve pamäťové konfigurácie – 4 GB/64 GB6 GB/128 GB.

Cena? 199 EUR za základnú verziu so 4 GB/64 GB pamäťou, 249 EUR za lepšie vybavený typ so 128 GB úložiskom.

Či si značka Realme na európskom trhu potyká s úspechom je zatiaľ ťažké odhadnúť. Dostupnosť sa zatiaľ navyše týka iba pár európskych krajín. Nízka cena však vie urobiť svoje, čo sme už nakoniec videli aj pri zariadeniach značiek Xiaomi a Honor.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať