sluchadlo airpods

Muž počas spánku prehltol bezdrôtové slúchadlo. Hralo mu v žalúdku, dostalo sa na svet

Mladý Taiwanec v spánku prehltol jedno z bezdrôtových slúchadiel Apple AirPods, ktoré mal na sebe keď zaspával.

Mladý Taiwanec v spánku prehltol jedno z bezdrôtových slúchadiel Apple AirPods, ktoré mal na sebe keď zaspával. Keď sa ráno zobudil, našiel len jedno z nich. Druhé mu totiž hralo v žalúdku. Zaujímavé však je, že prežilo aj dlhú cestu tráviacim traktom.

Ben Hsu z Taiwanu má za sebou skutočne zaujímavý zážitok. Zistil totiž, že zaspávanie s bezdrôtovými slúchadlami so sebou nesie aj neočakávané komplikácie. Počas toho ako spal sa mu akýmsi spôsobom podarilo prehltnúť jedno zo slúchadiel. Keď sa zobudil, prirodzene vedľa seba našiel len jedno slúchadlo, to druhé sa pokúsil lokalizovať pomocou iPhonu.

Keď som sa zobudil, slúchadlo som hľadal pod vankúšom. Potom mi došlo, že zvuk vychádza z môjho brucha,“ povedal mladík pre Daily Mail. Aj napriek tomu, že mu slúchadlo v žalúdku nijak neprekážalo, radšej sa vybral do najbližšej nemocnice.

Doktori potvrdili, že sa v jeho žalúdku skutočne nachádza jedno zo slúchadiel AirPods. Predpísali mu preháňadlo a odporučili mu čakať. Ak by sa na svet nedostalo prirodzenou cestou, musel by mladý Taiwanec podstúpiť operáciu.

Všetko má šťastný koniec. Slúchadlo sa dostavilo onedlho po užití preháňadla, z čoho sa radoval hlavne jeho majiteľ. Ben si so slúchadlom nakoniec spravil aj selfiečko, s ktorým sa podelil na sociálnych sieťach.

Slúchadlo po umytí a dezinfekcii hralo ďalej bez akýchkoľvek problémov a dokonca vykazovalo 41 % batérie.

Total
2
Zdieľaní