whatsapp night mode

KONEČNE: Whatsapp v najnovšej verzii prináša nočný režim

Kúzlom aktualizácií prichádzajúcich do služby WhatsApp je, že každé jedno z nich prinesie na stôl niečo, po čom používatelia aj skutočne túžia.

Je pravda, že aplikácia WhatsApp v poslednom období získava jednu aktualizáciu za druhou. Kúzlom však je, že každé z týchto vylepšení prinesie na stôl niečo, po čom používatelia aj skutočne túžia.

Inak tomu nie je ani teraz, teda pri najaktuálnejšej beta verzii, v ktorej sa testuje nočný režim.

Ide o režim, ktorý môžeme porovnávať s populárnym tmavým režimom, aspoň teda z pohľadu estetiky. Hlavným cieľom nočného režimu je však predĺžiť výdrž batérie (predovšetkým na zariadeniach s OLED displejmi) a šetriť náš zrak.

Čiernu nahradí tmavo sivá

Na obrázkoch nižšie je vidieť, že nočný režim v službe WhatsApp je stále vo svojom ranom štádiu vývoja – tmavé pozadie zatiaľ nenájdeme vo všetkých sekciách. Nemáme zatiaľ ani presný dátum, kedy režim dorazí vo svojej plnej verzii, no ako poznáme WhatsApp, priveľmi dlho čakať nebudeme.

whatsapp 1
FOTO: 9to5Google

Je však dôležité poznamenať, že ako aj mnohé iné aktualizácie, ani táto nedorazí do každého smartfónu v rovnaký čas. Skôr či neskôr by ju však mal vo svojom zariadení mať každý.

Total
45
Zdieľaní