Xiaomi SOLOVE: Bezdrôtová 10 000 mAh power banka, ktorú si zamiluješ nestojí ani 24 €!

Táto bezdrôtová power banka je skvelou súčasťou akejkoľvek výbavy.

0

Technológia bezdrôtového nabíjania sa pomaly ale isto dostáva do hlavného prúdu technologických zariadení. Disponuje ňou už niekoľko smartfónov, rôzne gadgety či príslušenstvo.

Jedným z nich je aj nová power banka Xiaomi SOLOVE. Jej dizajn sa vymyká spomedzi klasických obdĺžnikových externých batérii pre dobíjanie. Štvorec prekrytý tkaninou má skôr pripomínať inteligentný Google Home Mini.

Pomocou tejto power banky sa dajú nabíjať až tri zariadenia súčasne – jedno bezdrôtovo a dve klasicky pomocou USB vodiča.

xiaomi SOLOVE
Xiaomi SOLOVE

Xiaomi SOLOVE

Cena: 23,99 €

Ľahké a prenosné príslušenstvo s kapacitou 10 000 mAh obsahuje LED indikáciu informujúcu o stave dobitia, dva veľké USB porty, jeden Micro USB konektor a dôležitú ochranu pred prehriatím, prepätím či magnetickým rušením.

powerbanka
Xiaomi SOLOVE

Bezdrôtová 10 W technológia je postavená na štandarde Qi, ktorý využíva drvivá väčšina bezdrôtovo dobíjateľných zariadení.

Powerbanka Xiaomi SOLOVE je dostupná v dvoch farebných prevedeniach, šedom a elegantnejšom čiernom. Kúpiť si ju môžete prostredníctvom e-shopu Ebay, a to za priateľskú cenu 23,99 €.