PUBG

PUBG Mobile: Prichádza platené predplatné, začína na 1,09 € mesačne

Battle Royale PUBG Mobile je fremium titulom, čiže si ho môžete stiahnuť a hrať bezplatne. Teraz prichádza prémiové predplatné Prime a Prime Plus!

Battle Royale PUBG Mobile je freemium titulom, čiže si ho môžete stiahnuť a hrať bezplatne a prostriedky následne na dobrovoľnej báze investujete do vnorených mikro transakcií.

PUBG Mobile umožňuje aktivovať tzv. Royal Pass v dvoch režimoch, dostupnejšom a drahšom, ktorý dával hráčovi množstvo výhod. Kúpiť sa dajú aj iné položky, od krabíc s predmetmi až po odevy a doplnky, zväčša ale nejde zrovna o efektívne míňanie peňazí.

Royal Pass sa dá aktivovať pomocou Unknown Coins, hernej meny, ktorú je možné zakúpiť za reálne peniaze.

PUBG Mobile: Prime a Prime Plus

V hre pre Android a iOS však pribudol nový model predplatného, ktorý má dve obdoby s názvom Prime a Prime Plus. Náruživým hráčom sprístupní rôzne benefity. V prípade lacnejšieho predplatného za 1,09 € mesačne hráči získajú každý deň 5 Unknown Coins.

Okrem toho si budú môcť zakúpiť viac predmetov za Battle Points, teda body nazbierané aktivitou v hre.

TIP REDAKCIE
HiFuture FlyBuds Pro: Kvalitné bezdrôtové slúchadlá s atraktívnym dizajnom a fantastickou zľavou!

pubg mobile

Model Prime Plus je obsiahlejší. Prvý mesiac stojí zvýhodnených 4,99 €, nasledujúce obdobie už 9,99 €. Na dennej báze hráči obdržia 20 Unknown Coins, 10 Royale Points, zľavy na vybrané predmety a položky alebo 50 percentnú zľavu na vstup do lotérie Classic Crate.

Dôležité ale je, že sa dá PUBG Mobile hrať s viacerými hráčmi absolútne bezplatne v rovnocenných pozíciách. Systém predplatených bonusov ocenia náruživí hráči, pre ktorých nie je PUBG Mobile iba občasnou zábavkou pre nudné chvíle.

V žiadnom prípade to však s hraním netreba preháňať. Hra vás má zabaviť, nie unaviť.

Hrávate PUBG Mobile?

Loading ... Loading ...