Motorola naskočí na trend: Ponúkne telefón s trojitým fotoaparátom a otvorom v displeji

Dostupnejšia trieda.

0
motorola
Foto: pricebaba.com

Trojitý fotoaparát dnes už nie je ničím extra výnimočným. Popri mnohých vlajkových lodiach si našiel cestu aj do strednej, resp. vyššej strednej triedy, čo potešilo nejedného užívateľa.

K trojitému fotoaparátu sa najnovšie prihlási aj Motorola, ktorá zariadenie s tromi primárnymi snímačmi ešte v ponuke nemá. Dobrou správou je, že nepôjde o vlajkový model.

Motorola vyrába veľmi vydarené zariadenia strednej triedy, ktoré sú vzhľadom na svoju cenu dostupnejšie pre podstatne širšie publikum. Čerstvý render pre nadchádzajúci Moto smartfón zverejnil v spolupráci s blogom pricebaba.com Steve H.McFly, známy hlavne ako OnLeaks.

motorola
pricebaba.com

Zatiaľ nie je úplne jasné, o aký model pôjde. Zrejme však ide o nástupcu modelu One Power, ktorý bol v októbri 2018 predstavený aj na našom trhu. jeho cena pritom štartovala na sume 299 EUR. U niektorých predajcov sa však dal získať už od 249 EUR.

motorola
pricebaba.com

Trojitý fotoaparát nového Moto One by mal byť tvorený tromi 12 Mpx obrazovými snímačmi. Nový bude aj displej s priestrelom v ľahom hornom rohu. Má mať uhlopriečku 6,2-palca a snáď ponúkne vyššie ako iba HD+ rozlíšenie súčasnej generácie.

motorola
pricebaba.com

Tipovať môžeme použitie čipsetu Snapdragon 675 so 64 GB úložiskom a 4/6 GB operačnou pamäťou RAM. USB C s povestným TurboPower nabíjaním bude samozrejmé. Novinka má do oficiálneho predstavenia ešte ďaleko, preto si na ďalšie informácie budeme musieť počkať.