pocasie

Vyskúšaj skvelú aplikáciu počasia, ktorá je teraz vo viac ako polovičnej zľave

Jarné a teplé počasie posledných dní vystriedal na mnohých miestach vietor a dážď, na čo ste boli zrejme pripravení aj vďaka svojej obľúbenej aplikácii pre predpoveď počasia. 

Jarné a teplé počasie posledných dní vystriedal na mnohých miestach vietor a dážď, na čo ste boli zrejme pripravení aj vďaka svojej obľúbenej aplikácii pre predpoveď počasia. 

Pokiaľ vás náhodou sklamala nepresnými údajmi, môžete ju vymeniť napríklad za aplikáciu Weather Forecast Pro, ktorá je teraz v príťažlivej zľave. Jej pôvodná cena 4,19 € klesla na jednorázových 2,09 €.

Aplikácia Weather Forecast Pro si od užívateľov vyslúžila vysoké pozitívne hodnotenia a veľký počet stiahnutí. Na základnej obrazovke vám zobrazí všetky potrebné údaje aj s rôznymi podrobnosťami, čiže sa nemusíte kvôli špecifickejším informáciám presúvať po ďalších  obrazovkách alebo nastaveniach.

Weather Forecast Pro

Ak predsa len chcete získať viac informácií, stačí ťuknúť na slovíčko Viac. Nastaviť si môžete jednotky, v ktorých sa bude zobrazovať teplota, tlak, zrážky alebo rýchlosť vetra, aktivovať sa dá komfortné tmavé pozadie rozhrania a nechýba tiež podrobný meteorologický radar.

TIP REDAKCIE
Ruský Yandex má problém: Fíni jeho datacentrum odstrihli od elektriny!

Ten ale ukrýva bočný panel, do ktorého sú situované nastavenia aplikácie a ďalšie položky. Vývojári dobre pokryli widgety – mini aplikácie pre domácu obrazovku. V ponuke je niekoľko rôznych štýlov a veľkostí.

Weather Forecast Pro

Aplikáciu Weather Forecast Pro nájdete aj so zľavou v obchode Google Play na tejto adrese. Ak vás aplikácia neoslovila, nevadí. Našim favoritom je stále nástroj Today Weather, ktorý dokonca zlacnel.

Prémiová verzia sa dá aktivovať na 6 mesiacov len za 0,89 €, čo je zanedbateľná suma. Ide zároveň o jednu z najkrajších aplikácií počasia, ktorá sa skvele vyníma na zariadeniach s OLED obrazovkami. Today Weather nájdete TU (Android) a TU (iOS).