Mobil priamo v PC: Do Windows 10 prichádza zaujímavá novinka!

Minulý rok prišiel Microsoft s projektom Your Phone, vďaka ktorému mali používatelia možnosť prehľadávať fotografie a textové správy na svojom telefóne priamo z PC.

Minulý rok prišiel Microsoft s projektom Your Phone, vďaka ktorému mali používatelia možnosť prehľadávať fotografie a textové správy na svojom telefóne priamo z PC. Tento rok sa gigant rozhodol túto skvelú vychytávku značne rozšíriť.

Po novom totiž budete mať možnosť sa priamo z PC dostať do kompletne celého vášho telefónu, nielen do textových správ či galérie. To znamená, že napríklad na Snapy, ktoré obdržíte, môžete odpovedať rovno cez váš desktop. Novinka vyjde v aktualizácii aplikácie Your Phone v priebehu tohto týždňa.

Podmienky

Je tu však niekoľko podmienok, ktoré ako používatelia musíte splniť. Potrebný je Windows 10 build 1803 (alebo novší) a telefón so systémom Android 7.0 (a vyššie).

TIP REDAKCIE
Facebook dostal miliónovú pokutu, zatajoval informácie o prevzatí Giphy

Čo sa týka Surface počítačov, jediným kompatibilným zariadením je momentálne Surface Go. Gigant však sľubuje, že táto novinka dorazí s postupom času aj do ostatných Surface zariadení.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať