samsung

Táto šikovná aplikácia premení dieru v obrazovke na ukazovateľ batérie

Samsung Galaxy S10+, S10 a S10E majú prednú kameru/y ukrytú v otvore v displeji, čo sa očividne ujalo. Minimálne kvôli tapetám pre domácu obrazovku, ktoré tieto otvory kreatívne využívajú.

Samsung Galaxy S10+, S10 a S10E majú prednú kameru ukrytú v otvore v displeji, čo sa očividne ujalo. Minimálne kvôli tapetám pre domácu obrazovku, ktoré tieto otvory kreatívne využívajú.

Šikovní vývojári vymysleli spôsob, ako môžu perforácie v obrazovke slúžiť pre zobrazovanie stavu zostávajúcej kapacity batérie. Aplikácia s názvom Energy Ring vytvorí okolo otvoru prstenec, ktorý bude postupne ubúdať podľa zostávajúcej kapacity akumulátora.

Nastaviť si môžete hrúbku prstenca, smer, ktorým sa bude pohybovať, rôzne farby, a to aj pre rôzne časti prstenca, či dokonca animáciu, ktorá sa zobrazí počas nabíjania.

galaxy S10
XDA

Aplikácia vyžaduje prístup k vašim upozorneniam a len veľmi málo zdrojov, čiže by jej používanie nemalo ovplyvniť výdrž zariadenia na jedno nabitie. Aplikácia sa dá stiahnuť bezplatne, no obsahuje vnorené transakcie, za ktoré si môžete odomknúť nastavenia prispôsobenia.

Energy Ring zatiaľ poteší len majiteľov vlajkových lodí Samsung Galaxy S10 a Galaxy S10e. Podpora pre dvojitý otvor Galaxy S10+ je vo vývoji a snáď bude dostupná čo najskôr.

TIP REDAKCIE
Repasovaný iPhone alebo PS5: Orange si k Vianociam pripravil niekoľko noviniek

Ak jeden z dvojice nových vlajkových modelov od Samsungu vlastníte, aplikáciu nájdete TU, v obchode Google Play.

Total
46
Zdieľaní
Total
46
Zdieľať