swan

SWAN mení digitálnu TV: Je jednoduchšia, dostupnejšia a má viac HD kanálov!

Telekomunikačný operátor SWAN vstupuje do nového mesiaca s novou ponukou digitálnej televízie. Podľa operátora je prehľadnejšia, jednoduchšia a obsahuje oveľa viac staníc v HD kvalite. 

Telekomunikačný operátor SWAN vstupuje do nového mesiaca s novou ponukou digitálnej televízie. Podľa operátora je prehľadnejšia, jednoduchšia a obsahuje oveľa viac staníc v HD kvalite. 

Filmové kanály HBO sú dostupnejšie – objednať sa dajú za 7,99 EUR. Oveľa atraktívnejší je aj najvyšší balík digitálnej televízie, ktorého cena klesla o tretinu. Operátor predstavil modernú ponuku digitálnych TV služieb s platnosťou od 1. februára a pre všetkých zákazníkov.

SWAN zmenil skladbu doplnkových balíkov a väčšinu doplnkových TV kanálov zaradí bez navýšenia ceny do štandardných balíkov S až XL. Naopak, pri najväčšom programe služieb XL jeho cena klesá o 33 % zo súčasných 29,99 € na 19,99 €.

Za menej ako dvadsať eur mesačne tak zákazník získa o 20 % viac kanálov ako doteraz, z toho viac ako 60 v HD rozlíšení. Ich počet pritom neustále narastá.

Napríklad, rodina s deťmi, ktorá doteraz využívala balík digitálnej TV M s doplnkovým balíkom Šport pre hlavu rodiny a ktorej pomáhal udržiavať rodinnú pohodu aj doplnkový Detský balík, si služby ušité na mieru musela poskladať z viacerých častí, pričom ich mesačná cena bola 16,77 €.

Po novom zaplatia za balík L iba 14,99 € a všetky obľúbené TV stanice môžu pozerať do sýtosti naďalej.

digitalna tv
Aktualizovaný cenník

Ešte výhodnejšie sú zmeny pre náročných divákov alebo napríklad rodiny s väčšími deťmi, ktoré doteraz potrebovali okrem základnej služby aj množstvo tematických doplnkových balíkov. Tí, ktorí mali aktivovaný balík L, môžu odteraz zabudnúť na aktivácie či deaktivácie doplnkových TV balíkov – TV stanice môžu sledovať aj naďalej, ale platiť navyše za ne už nebudú.

Za doplatok tak ostávajú iba 3 doplnkové TV balíky: Maďarský (3,99 €), HBO (7,99 €) a HBO Max (10,99 €, pôvodne nazývaný Domáce kino). Všetky ostatné TV stanice z doplnkových kanálov sa rozdelia medzi existujúce základné služby digitálnej TV.

Výhodnejšie budú aj populárne DUO balíky,ktoré kombinujú domáci internet s ponukou digitálnej TV. Kým pri menších balíkoch S až L sa menia iba počty TV staníc, najvyšší DUO balík XL zlacnie zo súčasných 34,99 € na 29,99 €.

Oveľa dostupnejšou sa stane tiež ponuka prémiových TV kanálov HBO. Zákazník ich môže využiť ku každému balíku digitálnej TV, navyše, doplnkový balík HBO je aj cenovo výhodnejší.

Všetky zmeny sa prejavia okamžite aj existujúcim zákazníkom, zrušené doplnkové balíčky prestanú byť fakturované (bez ohľadu na to, že ich zákazník bude mať naďalej dostupné vo svojom programe TV služieb) a zákazníkom, ktorí využívajú aktuálne doplnkové kanály HBO, bude nižšia cena premietnutá do najbližšej faktúry.

Zmena ceny a štruktúry programov pri balíku XL sa prejaví zákazníkom po skončení aktuálnej viazanosti.

TIP REDAKCIE
Samsung The Freestyle: Projektor za 999 € prichádza na Slovensko!
Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať