Huawei P30

Je to OFICIÁLNE: Huawei P30 spoznáme 26. marca v Paríži

Gigant Huawei nám v uplynulých hodinách oficiálne potvrdil, že ďalšiu generáciu jeho úspešnej vlajkovej lode spoznáme koncom marca.

Gigant Huawei nám v uplynulých hodinách oficiálne potvrdil, že ďalšiu generáciu svojej úspešnej vlajkovej lode P30 spoznáme v priebehu budúceho mesiaca. Mediálne podujatie prebehne koncom marca, a to v Paríži, nie v španielskej Barcelone počas Mobile World Congress 2019.

Vyplýva to z čerstvo pridaného príspevku na sociálnej sieti Twitter, kde profil Huawei Mobile zverejnil krátku video upútavku s epickým textom “Rules were made to be rewritten”, príslušnými informáciami a zároveň i s nepriamym odhalením časti výbavy.

Všetko nasvedčuje tomu, že očakávaná high-end novinka ponúkne fotoaparát s takým priblížením záberu, aký moderný mobilný priemysel zatiaľ nepozná. Nič viac ale v tejto chvíli nevieme.

Modelový rad Huawei P30, kde nebude chýbať ani model P30 Pro, uzrie svetlo sveta až 26. marca, nie počas nadchádzajúceho podujatia MWC 2019. Výrobca spotrebnej elektroniky z Číny tak nechá  svojmu úhlavnému konkurentovi, spoločnosti Samsung, a jeho vlajkovej lodi Galaxy S10 pár týždňov na rozdýchanie. Tú spoznáme už zajtra, 20. februára.

TIP REDAKCIE
POZOR: Slovenská pošta varuje všetkých. Ak vám príde toto, môžete prísť o peniaze!
Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať