Dizajn zariadení Huawei P30 a P30 Pro odhalený vďaka krytom značky Spigen

4 hlavné fotoaparáty.

0
huawei p30 Pro
spigen.com

Spigen je veľmi obľúbeným výrobcom ochranného príslušenstva pre inteligentné mobilné telefóny a určite vyrobí nejaký ten kryt aj pre nové vlajkové lode Huawei P30 a P30 Pro.

Príslušenstvo sa stihlo dostať na verejnosť, vďaka čomu vieme, ako budú nové top-end modely z dielne Huawei vyzerať. Dôležitých je niekoľko prvkov dizajnu. Výrobca sa zbavil širokého zárezu, ktorý nahradil miniatúrny segment v tvare písmena U.

Dobre tiež vyzerá veľmi štíhla brada, vďaka čomu získame ešte viac zobrazovacej plochy v približne rovnako veľkom tele. Áno, fotoaparáty s najväčšou pravdepodobnosťou budú stáť za to.

huawei P30
spigen.com

Huawei P30 Pro dostal vertikálne uloženie až štyroch primárnych obrazových snímačov, ktoré dopĺňa dvojitý LED blesk. Oproti súčasnej generácii si polepšil aj v úvodzovkách bežný Huawei P30. Obdrží tri hlavné fotoaparáty.

huawei p30 pro
spigen.com

Zaujímavý je ešte jeden detail. Na obrazovke je vidieť dátum 28. marec, ktorý môže vypovedať o dni oficiálneho predstavenia. V kontexte tejto udalosti sa koniec marca spomínal už v predchádzajúcich dňoch.

Huawei svoje novinky teda nepredstaví na podujatí Mobile World Congress 2019. Tam sa bude skôr venovať skladacím smartfónom a 5G technológiám.