3D tlačiareň

Tak to je pecka: Parádna 3D tlačiareň v ZĽAVE, tovar posielajú z EÚ skladu!

Bavia ťa výdobytky modernej doby a rád experimentuješ? Potom si budeš s touto parádnou 3D tlačiarňou nepochybne rozumieť.

Bavia ťa výdobytky modernej doby a rád experimentuješ? Potom si budeš s touto parádnou 3D tlačiarňou nepochybne rozumieť. Ide o kvalitný model Michelangelo od spoločnosti TEVO, ktorý sa rozhodne nemá za čo hanbiť. Koľko teda stojí a čo všetko vôbec ponúka?

Táto vecička momentálne vychádza necelých 185 eur. Tovar navyše posielajú z európskeho skladu, konkrétne z Nemecka, takže sa nemusíš obávať žiadnych dodatočných poplatkov. Platí to navyše aj o dovoze, pretože ten ide v tomto prípade na účet e-shopu TomTop. Objednaný tovar cestuje od 4 do 6 pracovných dní, takže parádička.

Rozmery trojrozmernej tlačiarne TEVO Michelangelo dosahujú 325 x 290 x 375 mm, pričom tlačený objekt môže mať 150 x 150 x 150 mm. Nemalou výhodou tu je, že netreba nič skladať. Elektronické zariadenie totiž príde v jednej kope, čo používateľom ušetrí kopu času aj nervov. Na tlačenie sa tu využívajú 1,75 mm PLA alebo TPU náplne. Tie nájdete tu.

  • rozmery tlačiarne: 325 x 290 x 375 mm
  • váha tlačiarne: 6 kg
  • rozmery objektu: 150 x 150 x 150 mm
TIP REDAKCIE
Američania chcú na Slovensku spraviť poriadok: Toľko hoaxov nestrpia, Facebook reaguje!

TomTop spomína ale okrem iného i precízne navrhnuté chladenie či pevne prevedenú konštrukciu, čo má pozitívny vplyv na kvalitu vytlačeného objektu. Porastie tak stabilita a výkon tlačiarne.

3D tlačiareň TEVO Michelangelo je momentálne v dočasnej zľave, vďaka ktorej vieš ušetriť celkom slušnú sumu. Nižšia cenovka sa ale týka iba obmedzeného množstva kusov, čiže ak ich vypredajú, budú k dispozícii už iba kúsky s tou pôvodnou.

Ak ti konkrétne tento model nevonia, tak tu sú ďalšie alternatívy vrátane náplní. Všetko navyše posielajú z európskeho skladu.