Stavebnica od Xiaomi

Je lacná aj kvalitná: Táto parádna stavebnica od Xiaomi nemá chybu

Ak ti prídu originálne LEGO stavebnice príliš drahé na to, čo ponúkajú, existujú i cenovo dostupnejšie alternatívy, ktoré si držia slušnú kvalitatívnu úroveň.

Ak ti prídu originálne LEGO stavebnice príliš drahé na to, čo ponúkajú, existujú i cenovo dostupnejšie alternatívy, ktoré si držia slušnú kvalitatívnu úroveň. Jednou z nich je aj tento podarený kúsok s podobou žeriavu. Stojí za ním čínske jabĺčko Xiaomi a tvorí ho viac ako 700 jednotlivých častí.

Čo sa týka samotnej veľkosti stavebnice, e-shop TomTop píše, že ide o mierku 1:16. Keď ju teda zložíte, bude celkom rozmerná. Nechýba jej navyše ani fungujúci riadiaci systém pre zmenu strany smerovania koliesok. Stačí iba trošku pohnúť s otočnou súčiastkou, ktorú nájdete na zadnej strane konštrukcie.

Používateľ má dokonca na výber. Buď poskladá spomínaný žeriav alebo vysokozdvižný vozík. Súčiastky v balení mu poskytujú príležitosť zložiť dokopy až dva typy priemyselných vozidiel. Nie však naraz.

Stavebnica od Xiaomi
Stavebnica od Xiaomi

Keďže máme česť s produktom od spoločnosti Xiaomi, potenciálni zákazníci nemusia mať obavy z kvality. Podobne ako telefóny alebo tablety, aj táto stavebnica reprezentuje veľa muziky za málo peňazí.

S dočasne zníženou cenovkou vás stavebnica momentálne vyjde iba niečo okolo 35 €. Bežný dovoz na Slovensko platí predajca, pričom trvá od 7 do 20 pracovných dní. Treba sa ale poponáhľať, pretože zľava platí iba na obmedzený počet kusov. Keď ich minú, cenovka opäť porastie.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať