Mortal Kombat 11: Čo všetko sa na nás chystá?

Vyzerá to tak, že tento týždeň bude na seba Mortal Kombat 11 upútavať naozaj veľa pozornosti, keďže sa na nás údajne chystá poriadne veľká nálož informácií.

Vyzerá to tak, že tento týždeň bude na seba Mortal Kombat 11 upútavať naozaj veľa pozornosti, keďže sa na nás údajne chystá poriadne veľká nálož informácií, ktoré bude chcieť zaručene poznať každý jeden vášnivý fanúšik tejto populárnej hernej série.

Začneme jednoducho, a to pripomenutím dátumu, kedy sa bude konať dlho očakávaný event, ktorý nám toho o Mortal Kombat 11 zrejme povie najviac. Udalosť je naplánovaná, ako si môžeš všimnúť nižšie, na 17. januára.

Brutalita, krv a akcia. Aj týmito slovami sa dá opísať to, čo budeme môcť vidieť už o 2 dni. Na evente, z ktorého živý prenos budeš môcť sledovať na Twitchi, nám vývojári predstavia nielen prvý oficiálny gameplay trailer, ale dokonca aj “exkluzívny obsah”. Okrem toho sa však určite dozvieme aj nejaké tie informácie o postavách, príbehu a samozrejme aj nových funkciách.

Čo tvrdia špekulácie?

Až do tohto odseku sme hovorili len o oficiálne potvrdených informáciach. Čo však hovoria špekulácie fanúšikov hry?

Jednou zo špekulácií je napríklad pridanie nového hrdinu do hry, konkrétne legendárneho a zároveň hrozivého klauna menom Pennywise. Mnohí nad týmto krútia hlavou, avšak skutočne je tu šanca, že sa takejto novinky dočkáme. Film totiž pochádza od spoločnosti Warner Bros., pod ktorú spadá aj NetherRealm, teda oficiálny tvorca Mortal Kombat 11.

MK 11 k nám dorazí už 23. apríla a bude dostupný na PlayStation 4, Xbox One, PC a Nintendo Switch.

O ďalších novinkách ťa budeme určite informovať.