MoodoGo bolo predstavené na konferencii CES v Las Vegas. Ako funguje? Dokáže rozvoňať akékoľvek miesto, v ktorom sa práve nachádzate.

Nejeden človek by si prial ovládať vôňu v prostredí, v ktorom sa v istý moment nachádza alebo v ňom trávi veľkú časť svojho dňa. Do zariadenia v tvare kocky vložíte niekoľko vonných kapsúl a môžete začať mixovať. Rôzne kombinácie vôní môžete sami kontrolovať, a tak vytvárať úplne nové a jedinečné vône.

Zdroj: TNW

MoodoGo je odlišné v tom, že je prenosné. Nebude teda použiteľné len doma v obývačke ale bude možné si ho zobrať so sebou naozaj kamkoľvek. Jeho dizajn vyhovuje prostrediu v aute, v kancelárii či v taške. Možností je nekonečno, no vždy ho môžete mať pri sebe a rozvoniavať okolo seba vôňu akú vám neprinesie žiaden parfém. Jedinou nevýhodou je to, že prenosný MoodoGo do seba zmestí len jednu kapsulu, a tak sa nemožno hrať s kombináciami vôní.

TIP REDAKCIE
Má aj Bluetooth: Túto klávesnicu môžeš zrolovať ako kus papiera

Stále však dokáže ponúknuť niekoľko zaujímavých vôní ako napríklad morský vánok, drevený royale, oranžový východ slnka alebo vanilková babička. Názvy sa im naozaj vydarili, čo poviete?