zimna mapa

Sneh a mráz: PUBG Mobile s novou mapou, vozidlom a ďalšími vylepšeniami!

Vývojári populárnej hry pre mobilné zariadenia PUBG Mobile nepoľavujú ani pred Vianocami. V tejto chvíli pripravujú novú aktualizáciu, ktorá rozhodne nebude iba kozmetická. 

Vývojári populárnej hry pre mobilné zariadenia, PUBG Mobile, nepoľavujú ani pred Vianocami. V tejto chvíli pripravujú novú aktualizáciu, ktorá rozhodne nebude iba kozmetická. 

PUBG Mobile svojim hráčom v súčasnosti ponúka tri mapy. Zalesnený ostrov Erangel, piesočný Miramar a tropický Sanhok, ktorý je však svojou rozlohou menší ako dve uvedené mapy.

Čoskoro ich doplní ďalšia, pomenovaná ako Vikendi. Táto mapa poteší všetkých milovníkov zimného obdobia, metrových závejov snehu a poriadneho mrazu.

Presne takéto prostredie nás v mape čaká. Svojou rozlohou bude väčšia ako Sanhook (4×4), ale zase menšia ako Miramar a Erangel (8×8). Vikendi bude mať rozlohu 6×6 kilometrov.

pubg mobile
Mapa Vikendi

Zasnežené prostredie si vyžaduje nový dopravný prostriedok, ktorý tvorcovia zvolili príznačne – Snowmobile. Ďalšie zmeny sa týkajú priamo užívateľského prostredia a mechaník.

V hre pribudne nové rozloženie ovládačov pre hráčov s väčšími rukami. Pohodlné a presné ovládanie je pre úspech kľúčové. Hráči, ktorí započatú hru – match – opakovanie opustia krátko po spustení, dostanú dočasný ban.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Astronauti NASA ostali zavretí v ISS. Mohol by ich usmrtiť vesmírny odpad

zimna mapa

V menu hry čaká užívateľov menej ťukania. Odmeny za denné misie bude možné zozbierať naraz a nie jednotlivo položku po položke tak, ako tomu je v súčasnosti.

Nový bude systém pre upravovanie zbraní. Nie, vlastnosti zbrane neovplyvníte. Prispôsobíte si ale jej vzhľad, dokonca efekty pri streľbe a to, čo po zlikvidovanom protivníkovi zostane.

PUBG Mobile – aktualizácia

PUBG Mobile dostane avizovanú aktualizáciu už v najbližších dňoch, no týkať zatiaľ bude beta verzie hry. Oficiálna stabilná podoba bude dostupná od 20. decembra, teda tesne pred sviatkami.

Nové funkcie a mapa bude hráčom následne sprístupnená 24 hodín po aktualizácii hry.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať