Google Pixel 2

Špeciálny režim Night Sight dostanú všetky smartfóny Google Pixel

Spoločnosť Google v rámci októbrovej premiéry vlajkových modelov Pixel 3 a Pixel 3 XL predstavila okrem iného aj funkciu Night Sight – akýsi nočný režim na steroidoch. Tento režim je súčasťou aplikácie fotoaparátu a dokáže divy. 

Spoločnosť Google v rámci októbrovej premiéry vlajkových modelov Pixel 3 a Pixel 3 XL predstavila okrem iného aj funkciu Night Sight – akýsi nočný režim na steroidoch. Tento režim je súčasťou aplikácie fotoaparátu a dokáže divy. 

Ukážková snímka vyhotovená v režime Night Sight, ktorú Google počas konferencie ukázal, bola natoľko dobrá, že mnohí pochybovali o totožných výsledkoch pri fotografovaní v bežnej praxi.

Ukázalo sa, že Google nepreháňal a režim Night Sight si skutočne hravo poradí v situáciách s nedostatočným alebo takmer neexistujúcim okolitým svetlom. Snímky vytvorené v tomto režime rôznymi užívateľmi nájdete TU na Instagrame pod hashtagom #nightsight.

night sight
#nightsight

Čo je najlepšie, výkonný nočný režim nebude iba výhradou najnovších generácii Google Pixel 3 a Pixel 3 XL. Ak ste si v minulosti zadovážili druhú alebo dokonca prvú generáciu zariadení Pixel, Night Sight obdržíte formou aktualizácie hlavnej aplikácie pre fotoaparát (Google Camera). Udiať by sa tak malo v najbližších dňoch.

TIP REDAKCIE
iPhony majú byť o 10 rokov minulosťou, Apple vraj uvažuje o prechode na rozšírenú realitu

Treba však spomenúť, že tento režim zabezpečí najlepšie výsledky iba v najnovších vlajkových modeloch. Pri vlaňajších a predvlaňajších generáciách nebude až taký presný. V každom prípade ale ide o významné vylepšenie foto schopností starších generácií.

Total
20
Zdieľaní
Total
20
Zdieľať