Xiaomi Mijia Roborock S50

Robotický vysávač od Xiaomi zasiahla AKCIA, posielajú ho z EÚ skladu!

Ak nepatríš do klubu milovníkov domáceho upratovania, máš šťastie. Robotický vysávač z dielne Xiaomi spraví časť špinavej roboty za teba a ešte aj ušetríš.

Ak nepatríš do klubu milovníkov domáceho upratovania, máš šťastie. Parádny robotický vysávač z dielne Xiaomi spraví časť špinavej roboty za teba. A aby toho náhodou nebolo málo, v týchto dňoch je v parádnej zľave, vďaka ktorej môžeš ešte aj čo to ušetriť.

Čo všetko tento výdobytok modernej doby teda dokáže? Ako každý lepší kúsok, aj tento od čínskeho jabĺčka vie, kde je umiestnená jeho nabíjacia stanica (). Vďaka tomu ju buď po 150 minútach nepretržitej činnosti alebo po dobre odvedenej práci sám nájde, aby sa k nej pripojil a doplnil chýbajúcu šťavu. Keď tak spraví, o pár hodín bude opäť pripravený do akcie.

Xiaomi Mijia Roborock S50
Xiaomi Mijia Roborock S50

Druhú generáciu Xiaomi Mijia Roborock S50 možno ovládať dvomi spôsobmi. Prvým sú hardvérové tlačidlá priamo na zariadení a tým druhým zase mobilná aplikácia pre smartfóny. Treba však poznamenať, že druhý spôsob ovládania ponúka podstatne viac možností či nastavení. Používateľ tam nájde všetko, čo na túto činnosť i potrebuje.

Robotický vysávač spustíte vďaka Wi-Fi konektivite aj z práce alebo z obchodu. Kde máte prístup k dátam, tam vám v ovládaní na diaľku vôbec nič nebráni.

TIP REDAKCIE
One UI 4.0 s Android 12 bude už čoskoro dostupný aj pre Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3

Automatizovanú činnosť zabezpečuje kombinácia výkonného motorčeka s malými kolieskami a sofistikovaným systémom hi-tech senzorov (dokopy ich je až 13), vďaka ktorému sa Mijia Roborock S50 dokáže orientovať v teréne. Počas toho, ako upratuje podlahu, nevyžaduje takmer žiadnu pozornosť.

Xiaomi Mijia Roborock S50
Xiaomi Mijia Roborock S50

Vysávač nájdete v ponuke e-shopu TomTop za 348,39 , kde je k dispozícii veľký výpredaj spotrebnej elektroniky. Okrem Xiaomi Mijia Roborock S50 tam teda ponúkajú aj iné dočasne zľavnené kúsky.

Dovoz až na Slovensko ide na účet predajcu. Tovar navyše tentokrát posielajú z európskeho skladu (Nemecko), takže netreba mať absolútne žiadne obavy z platenia cla. Robotický vysávač by mal putovať do našich končín zhruba 3 až 5 pracovných dní.

Total
14
Zdieľaní
Total
14
Zdieľať