Neverwinter Nights

Do Google Play dorazilo ďalšie klasické RPG Neverwinter Nights

Hráči, ktorí obľubujú klasické RPG hry z pohľadu tretej osoby môžu svoje mobilné zariadenia obohatiť o nový titul. Do obchodu Play dorazila hra Neverwinter Nights: Enhanced Edition, ktorá je zatiaľ v beta verzii.

Hráči, ktorí obľubujú klasické RPG hry z pohľadu tretej osoby, môžu svoje mobilné zariadenia obohatiť o nový titul. Do obchodu Play dorazila hra Neverwinter Nights: Enhanced Edition, ktorá je zatiaľ v beta verzii.

Neverwinter Nights: Enhanced Edition v mobilnej verzii vývojári predstavili na svojom blogu. Hra obsahuje takmer všetko z pôvodnej verzie, ktorú stále nájdete na platformách Steam (19,99 €) a GOG (19,99 €).

Dostupné zatiaľ nie sú rozšírenia Kingmaker, ShadowGuard a Witch’s Wake, ktoré sa budú dať stiahnuť dodatočne neskôr a bezplatne. Hra samotná stojí 10,99 € a stiahnuť si ju môžete už teraz, priamo z obchodu Google Play.

Neverwinter Nights
Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Grafické spravovanie hry je rovnako klasické a o dávku nostalgie tak nebude núdza. Vývojári z Beamdog majú na konte niekoľko klasických hier, ktoré previedli do mobilnej podoby pre operačný systém Android.

Stiahnuť si môžete Baldur’s Gate: Enhanced EditionBaldur’s Gate II: Enhanced EditionIcewind Dale: Enhanced EditionPlanescape: Torment: Enhanced Edition. Všetky stoja rovnako – 10,99 €.