Letecký simulátor Infinite Flight si môžeš dočasne stiahnuť zadarmo!

Hra, ktorá nie je pre každého.

0
simulator

V obchode Google Play zažiarila zľava pre hru Infinite Flight, ktorá bude platiť iba pár hodín a dúfame, že ju stihnete. Infinite Flight ale rozhodne nie je hrou pre chvíle odpočinku. Patrí do rúk úzkej skupiny hráčov. 

Infinite Flight je totižto leteckým simulátorom. Ak ste niekedy na fotografii videli ako to vyzerá v kokpite veľkého dopravného lietadla, niečo veľmi podobné vás čaká aj v tejto hre.

Titul je tak určený nadšencom letovej techniky, poprípade jedincom, ktorí sú náramne trpezliví a majú chuť sa učiť. Hra je skutočne prepracovaná, obsahuje desiatky lietadiel z civilného a vojenského sektora, simulácia je obohatená satelitnými snímkami vo vysokom rozlíšení. Nechýbajú hlavné letiská s presne vyznačenými dráhami.

infinite flight
Dokážete vôbec vzlietnuť z dráhy?

V Infinite Flight si môžete nastaviť letové plány, nechýbajú realistické atmosférické javy, vyobrazenie počasia a pekne spracovaná grafika. Ak si na náročný simulátor trúfate, do obchodu Play vás dostane tento odkaz. Hra inak stojí 4,99 EUR. Verzia pre iOS žiaľ zvýhodnená nie je.

Infinite Flight