Honor FlyPods

Nové bezdrôtové štuple Honor FlyPods vyzerajú takmer ako Apple AirPods

Honor nám počas tohto týždňa neukázal iba špičkový high-end kúsok Magic 2, ale aj svoje nové smartwatch vrátane parádne vyzerajúcich slúchadiel.

Honor nám počas tohto týždňa neukázal iba špičkový high-end kúsok Magic 2, ale aj svoje nové smartwatch vrátane parádne vyzerajúcich slúchadiel. Nové štuple FlyPods nemajú žiadne káble, vyzerajú ako AirPods od Apple a používateľa vedia identifikovať na základe jeho hlasu, ktorým môže odomknúť svoj telefón.

Niečo také umožňuje prítomná technológia BoneID. Ako píše The Verge, tá kombinuje rozpoznávanie hlasu s rozpoznávaním takzvaného “kostného zvukového vzoru”, aby dokázala poskytnúť presnú a predovšetkým bezpečnú autentifikáciu. Tak bezpečnú, že sa ju výrobca nebojí využívať ani na hlasové potvrdzovanie platieb prostredníctvom čínskych platobných služieb, ako je napríklad AliPay.

Honor FlyPods prešli certifikáciou IP54 (zvládnu špliechajúcu vodu), fungujú cez Bluetooth 5.0 a z konštrukčného uhla pohľadu pripomínajú ikonické Apple AirPods, pričom dostali i podobne vyzerajúcu krabičku na ich uschovávanie. Aj v tomto prípade sa v jej útrobách skrýva dodatočná batéria, ktorá zvýši základnú 3-hodinovú výdrž až na 20 hodín.

TIP REDAKCIE
Uber potichu vypol svoju aplikáciu pre hodinky Apple Watch
Honor FlyPods
Honor FlyPods

Nabíjanie prebieha cez originálnu nabíjaciu podložku, čiže bezdrôtovo. Používateľ môže ale využiť aj prítomný port, kam zapojí obojstranný USB C konektor.

Nové Honor FlyPods budú dostupné od 6. novembra, no zatiaľ zrejme iba v Číne. Potenciálni zákazníci by si mali pripraviť okolo 100 €.

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať