Interiér elektromobilu BYTON M-Byte ti vyrazí dych!

Jeho displej je tak obrovský, že je to až šialené. Uhlopriečka zobrazovacieho panelu dosahuje neuveriteľných 49 palcov.

Ambiciózny crossover z dielne čínskeho výrobcu BYTON brázdil ulice v Spojených štátoch amerických. Redaktori z webu Electrek mali totiž jedinečnú príležitosť sadnúť za volant a okúsiť, ako sa jazdí v budúcnosti na kolesách. Elektromobil M-Byte ich však zaujal najmä interiérom a jeho displejom, ktorý je naozaj obrovský.

Tak obrovský, že je to až šialené. Uhlopriečka zobrazovacieho panelu dosahuje neuveriteľných 49 palcov.

Treba ale na druhú stranu pochváliť futuristicky ladené používateľské prostredie, pretože vyzerá naozaj lahodne. Animácie  sú plynulé a pasažieri majú na očiach všetky dôležité informácie vrátane ich aktuálneho srdcového tepu, notifikácií či aktuálnej interiérovej teploty.

Elektrický crossover BYTON M-Byte je zatiaľ ešte stále vo vývoji, takže sa nepredáva. Testovacia jazda teda logicky prebiehala v nedokončenom prototype, ktorý môže byť hotový tak na 90 percent. Veľa zmien teda už nebude.

TIP REDAKCIE
Apple predstavil MacBook Pro pre rok 2021: Majú 120 Hz displej, šialený výkon a dôležité porty!

Predaj novinky by mal v Európe odštartovať v roku 2020. Zákazníci dostanú za zhruba 40 000 euro slušných 250 koní aj 400-kilometrový dojazd. Drahší model ponúkne 470 koní a dojazd o veľkosti až 520 kilometrov.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať