Autentický záber priamo z miesta
Autentický záber priamo z miesta (FOTO Alza)

Populárny obchod Alza sa ospravedlňuje svojim zákazníkom za potenciálne meškanie objednaného tovaru. V čerstvej tlačovej správe píše, že za zdržanie môže aktuálna dopravná situácia v Senci, ktorá je podľa dostupných informácií jedna veľká katastrofa.

Okrem tlačovej správy nám v e-mailovej schránke skončil aj autentický záber priamo z miesta, kde máme príležitosť vidieť poriadne veľkú kolónu áut neďaleko od logistického centra. Predajca spotrebnej elektroniky spomína čakacie doby s dĺžkou až okolo 5 hodín, takže treba trošku trpezlivosti. Viac podrobných detailov nájdete v texte nižšie.

Vážení zákazníci,

v úterý 20. 11. 2018 byla bohužel uzavřena jediná volná cesta z logistického areálu Goodman Senec Logistics Centre, kdy tuto Regionální správa a údržba cest začala frézovat. Druhá cesta na Pezinok je již druhý měsíc v rekonstrukci. Z důvodu katastrofální dopravní situace, která naprosto paralyzuje již 4. den dopravu z logistických center v obou směrech a zapříčinila tak totální kolaps v oblasti, dochází bohužel ke zpoždění dodávek zboží pro naše zákazníky. Čekací doby v kolonách dosahují i 5 hodin.

O vyřešení nastalé situace jednáme ve spolupráci s dalšími nájemci objektu se zastupiteli Bratislavského samosprávního kraje, Městského úřadu Senec, Regionálními cestami Bratislava, Policií SR a Ministerstvem dopravy a výstavby SR.“