3D tlačiareň Anet

3D tlačiareň v ZĽAVE: Chrumkavá cena, tovar na EÚ sklade a rýchle dodanie!

Si kreatívni alebo ťa len jednoducho bavia moderné technologické vymoženosti? Potom by tvojej pozornosti nemala ujsť dočasne zľavnená trojrozmerná tlačiareň Anet A6.

Si kreatívny alebo ťa len jednoducho bavia moderné technologické vymoženosti? Potom by tvojej pozornosti nemala ujsť dočasne zľavnená trojrozmerná tlačiareň Anet A6, ktorá dostala jednoduché ovládanie, kvalitnú konštrukciu a naozaj široké možnosti.

Čo to teda znamená pre používateľa? Že bude môcť siahnuť po viacerých typoch náplní, inými slovami aj materiálu, z ktorých sa tlačia 3D objekty podľa jeho predstáv. Na výber má napríklad nylon, PP, ABS, PLA, HIP a mnoho ďalších.

Objekty sa vytvárajú v počítači, kde je potrebné nainštalovať špeciálny softvér Repetier-Host, ktorý stiahneš tu. Hotové dielo potom putuje na prítomnú SD kartu a tá sa zasúva priamo do tlačiarne Anet, takže to celé funguje aj bez akéhokoľvek pripojenia k internetu.

Rozmer: 48 x 40 x 40 cm
Váha: 8,3 kg

Pekne vyzerajúcu konštrukciu tvorí kombinácia hliníkovej zliatiny a akrylu, no je potrebné ju najskôr zložiť. V krabici sú totiž iba jednotlivé súčiastky s návodom, nie produkt, ktorý je ihneď pripravený do ostrej akcie. Zobrazovanie informácií zabezpečuje prítomný LCD displej a manuálne ovládanie tlačiarne zase jedno univerzálne tlačidlo hneď vedľa neho, informuje predajca.

3D tlačiareň Anet A6 nájdeš v ponuke e-shopu TomTop, kde ťa momentálne nevyjde viac ako 140 €. Tovar je navyše na európskom sklade, takže sa nemusíš obávať dodatočnej platby cla a ani toho, že by ti ju posielali celú večnosť. Predajca tvrdí, že dodanie na Slovensko trvá od 4 do 6 pracovných dní. Nepýta si však za to ani cent navyše.

Obsah balenia

  • súčiastky 3D tlačiarne
  • SD karta
  • čítačka kariet
  • kľúč a skrutkovač
  • 10 m náplň