VIDEO Policajt odstavil šoféra Tesla Model 3. Keď si pozrel výbavu, rovno ho pustil

Minimalistickému interiéru Tesla Model 3 velí hlavný displej, na ktorom sa nachádza všetko, od ovládania hudby, klímy až po základné prvky.

O výbave elektromobilu Tesla Model 3 sme napísali už niekoľko článkov. Minimalistickému interiéru velí hlavný displej, na ktorom sa nachádza všetko, od ovládania hudby, klímy až po hlavné prvky ako rýchlomer.

Je veľmi zaujímavé, že takýto systém je v dnešnej dobe, keď sa právoplatne zazerá na používanie telefónu alebo ťukanie do iných displejov, legálny.

Presvedčil sa o tom aj jeden majiteľ Tesla Model 3, ktorého zastavil policajt. Ten bol presvedčený, že tak veľký displej v aute nemá čo hľadať. Majiteľ Model 3 tak musel vysvetľovať priamo na mieste.

Keď k autu prišiel policajt, Jon Hall, majiteľ Model 3, si myslel, že pri hláške „taký veľký displej v aute nemôžete mať,“ len žartuje. Po chvíli si však uvedomil, že to myslí vážne, a tak musel vysvetliť, že ide o sériovú výrobu a že displej do auta montuje sám výrobca. Popravde, displej v Tesla Model 3 je poriadne veľký a ešte k tomu aj „trčí,“ čo môže pritiahnuť pozornosť.

TIP REDAKCIE
Galaxy S22: Akými fotoaparátmi vybaví Samsung svoje nové vlajkové lode?

Po tom, ako Hall všetko vysvetlil a názorne ukázal ako veľký displej ovláda základnú funkcionalitu, sa policajt ospravedlnil a dokonca prejavil záujem spoznať technologické novinky elektromobilu. Je však pekné vidieť, že okamžite pochopil, že to bol on kto pochybil a šoféra Model 3 nechal odísť.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať