Huawei Mate 20 X

Huawei Mate 20 X s až 7,2″ displejom je snom každého náruživého hráča

Novinka Huawei Mate 20 X má obrovskú uhlopriečku, výkonný hardvér, špeciálne navrhnuté chladenie a aj podporu pre nový stylus M-Pen.

Okrem Mate 20 a Mate 20 Pro sme sa dnes dočkali aj takého modelu, ktorý je vyrobený pre náruživých hráčov. Novinka Huawei Mate 20 X má obrovskú uhlopriečku, výkonný hardvér, špeciálne navrhnuté chladenie a aj podporu pre nový stylus M-Pen.

Rovnako však stojí za zmienku i podstatne diskrétnejší výrez v tvare kvapky. Displej smartfónu dosahuje veľkosť až 7,2-palca, ponúka Quad HD rozlíšenie a ide o OLED panel. O výkon sa tu zase stará iba 7 nm čipset Kirin 980 spolu s technológiou GPU Turbo 2.0, pričom chladenie tejto výkonnej beštie zabezpečuje kombinácia pary a povlaku z grafénu.

Huawei Mate 20 X
Huawei Mate 20 X

Menšou nevýhodou však je, že novému Mate 20 X od Huawei chýba priestor pre úschovu spomínaného stylusu, ktorý sa navyše musí dokupovať ako dodatočné príslušenstvo. Konkurenčný Samsung Galaxy Note 9 má preto v tejto oblasti výbavy trošku navrch.

TIP REDAKCIE
POLÍCIA REAGUJE: Nemieni tolerovať online šikanu, má ostrý odkaz pre Tarabu!

Novinka bude dostupná v podobe predobjednávok od 26. októbra s odporúčanou cenovkou vo výške až 900 eur. Zákazníci za túto sumu dostanú 6 GB operačnú pamäť RAM vrátane 128 GB úložiska.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať