Honor Band 3

Fitness náramok za pár drobných: Honor Band 3 má šialenú výdrž aj režim pre plavcov

Ak sa obzeráš po novom inteligentom náramku pre športovcov, máš šťastie. Kúsok s názvom Honor Band 3 si môžeš v týchto dňoch zaobstarať za pár drobných.

Ak sa práve obzeráš po novom inteligentom náramku pre športovcov, máš šťastie. Kúsok s názvom Honor Band 3 si môžeš v týchto dňoch zaobstarať za pár drobných. Čo všetko je teda v ponuke?

Za necelých 21 eur dostaneš 0,91-palcový PMOLED panel, ktorý sa ovláda prostredníctvom prítomného kapacitného tlačidla hneď pod ním, vrátane bohatej funkcionality. Náramok zmeria tep tvojho srdca, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie alebo bude monitorovať tvoj spánok. A keďže mu neprekáža kúpanie, tak v softvérovej výbave nechýba ani špeciálny režim pre plavcov.

Nazbierané dáta synchronizuje s prepojeným smartfónom cez Bluetooth 4.2, aby mohla aplikácia vytvoriť prehľadné výsledky o zrealizovaných športových aktivitách. Hlavné informácie sa ale zobrazia aj priamo na displeji Honor Band 3, a to spolu s prichádzajúcimi upozorneniami, ako je napríklad telefonát alebo textová správa.

Čo sa týka merania srdcového tepu, výrobca sľubuje vysokú presnosť. Tú vraj používateľovi náramku zabezpečí kombinácia prítomného procesora Cortex-M4 a optimalizovaného algoritmu priamo od inžinierov zo spoločnosti Huawei, ktorý je prispôsobený až pre 10 rôznych fitness scenárov.

Honor Band 3
Honor Band 3

Jedným z najväčších tromfov Honor Band 3 je predovšetkým jeho obrovská výdrž. Plne nabitá 110 mAh batéria ho totiž zvládne poháňať až 30 dní. Samozrejme, všetko tu závisí iba od toho, ako často je fitness náramok používaný, no ak sa dotyčný trošku uskromní, bude viac ako len spokojný.

Náramok Honor Band 3 nájdeš tentokrát v eBay ponuke, ktorá je krytá garanciou vrátenia peňazí. Za gadget v troch rôznych farbách zaplatíš 20,99 €. Dovoz až na Slovensko ide na účet predajcu.