Samsung Health 6.0: Aplikácia sa teší novým funkciám a vylepšenému dizajnu

Samsung prichádza s novou aktualizáciou pre svoju aplikáciu Health, ktorá obsahuje vylepšený dizajn a samozrejme aj niekoľko nových funkcií.

Samsung prichádza s novou aktualizáciou pre svoju aplikáciu Health, ktorá obsahuje vylepšený dizajn a samozrejme aj niekoľko nových funkcií.

Jednou z najvýraznejších zmien je pravdepodobne zjednodušenie používateľského rozhrania. Všetky dôležité údaje a štatistiky na teba vyskočia hneď ako otvoríš aplikáciu.

Pridaj sa do komunity a zdieľaj svoje úspechy

Spolu so zjednodušeným rozhraním si však v novej verzii môžeš všimnúť aj zdokonalenú sekciu “Together” (spoločne), ktorá ti umožní zdieľať rôzne videá a fitness míľniky s priateľmi či rodinou, a to priamo z aplikácie. Po novom sa taktiež môžeš pridať aj do rôznych komunít, s ktorými môžeš zdielať svoje úspechy a motivovať nimi ostatných členov a milovníkov zdravého životného štýlu.

FOTO: Samsung

Okamžitý prístup k informáciám

Sekcia “Discover” (objav) sa taktiež môže tešiť novým vylepšeniam. Odteraz ti totiž ponúka bleskový prístup k článkom, aplikáciám a rôznym informáciám týkajúcich sa fitness. V tejto sekcii taktiež nájdeš aj rôzne recepty a odporúčania.

FOTO: Samsung

Výborné v kombinácii s Galaxy Watch

Ak si však chceš Samsung Health vychutnať naplno, odporúčame ti vyskúšať ju v kombinácii s populárnymi Galaxy Watch. Prostredníctvom týchto hodiniek (ale aj iných kompatibilných gadgetov) je aplikácia schopná sledovať až 39 rôznych činností.

TIP REDAKCIE
Repasovaný iPhone alebo PS5: Orange si k Vianociam pripravil niekoľko noviniek

Čo sa však zdravia ako takého týka, aplikácia ti ponúka možnosť poradiť sa s profesionálmi pomocou služby “Ask an Expert” alebo sledovať podozrivé symptómy cez službu “Symptom Checker”. Tieto dve služby sú však zatiaľ dostupné len vo vybraných krajinách a len v niekoľkých jazykoch.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať