Toto by bol skutočný zabijak vlajkových lodí: Koncept OnePlus 7 vyzerá fantasticky!

Predstavenie OnePlus 6T nás síce stále len čaká, dizajnéri sa už teraz púšťajú do vizualizácie toho ako by mohol vyzerať jeho budúcoročný nástupca.

Predstavenie OnePlus 6T nás síce stále len čaká, dizajnéri sa už teraz púšťajú do vizualizácie toho, ako by mohol vyzerať jeho budúcoročný nástupca. Budúci rok bude, čo sa smartfónov týka, extrémne zaujímavý.

Popri skladacích smartfónoch od výrobcov ako Samsung a Huawei sa bude musieť zvyšok smartfónového sveta poriadne obracať. OnePlus 7 teda bude musieť priniesť niečo, čím zaujme. Mohlo by to vyzerať aj takto.

Koncept OnePlus 7
Koncept OnePlus 7
Koncept OnePlus 7
Koncept OnePlus 7

Dizajnéri z Techconfigurations si teda na paškál zobrali OnePlus 7, ktorého výbava pripomína chystaný OnePlus 6T. Nechýba výrez v tvare kvapky, odolný kovový rám, 16 Mpx predný fotoaparát a trojitý fotoaparát na zadnej strane (16 Mpx + 20 Mpx + 16 Mpx).

Koncept OnePlus 7
Koncept OnePlus 7
Koncept OnePlus 7
Koncept OnePlus 7

Čo sa displeja týka, ten by mal vďaka uzučkým rámikom narásť až na 6,5 palca. Nechýba ani snímač odtlačkov prstov zabudovaný priamo do displeja, čo by sme v roku 2019 očakávali od viacerých výrobcov.

TIP REDAKCIE
EÚ prichádza s novou smernicou: Poistenie zrejme bude povinné aj pre výkonnejšie elektrické kolobežky
Koncept OnePlus 7
Koncept OnePlus 7

Ide pochopiteľne len o koncept, ktorý sa pravdepodobne nepretaví v realitu. Na druhú stranu, dizajnéri možno vzhľad trafili ako klinček po hlavičke a OnePlus 7 nakoniec môže vyzerať aj takto.

Čo na to hovoríš ty? Páčil by sa ti takýto smartfón? Daj nám vedieť v diskusii nižšie!

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať