Nový ovládač pre Switch

Klasika je späť: Nintendo prináša bezdrôtový NES ovládač pre Switch!

Spoločnosť Nintendo oznámila, že spolu s jej online službou spustí aj predaj nového ovládača. Nemá žiadne káble a je vyrobený pre konzolu Switch.

Japonský priekopník z herného priemyslu oznámil, že spolu s jeho online službou spustí aj predaj nového ovládača. Pôjde o modernú verziu legendárneho kúsku, ktorý bol kedysi súčasťou konzoly Nintendo NES. Nemá žiadne káble a tentokrát je vyrobený pre konzolu Switch.

Herné ovládače sa však budú dať zaobstarať iba v páre. Balíček má stať okolo 60 dolárov a každý, kto si ho zaobstará, nadobudne online prístup k 20 legendárnym titulom úplne zdarma. Dostupnosť novinky naplánovali na polovicu decembra.

Nová služba Switch Online z dielne spoločnosti Nintendo začne konkurovať službám, ako je PSN alebo Xbox Live. Jej spustenie prebehne 18. septembra, čiže už o pár dní, a ten, kto za ňu nezaplatí určitý mesačný poplatok, nedostane ani príležitosť kúpiť si nový Switch ovládač. Výrobca na oficiálnej web stránke navyše píše i to, že každý jeden používateľský účet môže siahnuť iba po jednom páre.

TIP REDAKCIE
TOP 4 bežecké pásy na doma: Zvládnu aj 110 kg záťaž, vyvinú rýchlosť až 12 km/h!
Pár bezdrôtových ovládačov
Pár bezdrôtových ovládačov

Krok japonského výrobcu spotrebnej elektroniky nie je žiadnym veľkým prekvapením. Herná konzola NES dodnes patrí medzi jeho najpopulárnejšie produkty, takže si na tejto novinke bez akýchkoľvek pochýb zgustne množstvo fanúšikov značky Nintendo.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať