Herná konzola

Legendárne hry a pekný dizajn: Táto herná konzola za 25 € je jednoducho pecka

Obzeráš sa po niečom, s čím môžeš zabiť trošku nudy? Tak si potom na správnej adrese. Táto herná konzola je vyrobená práve pre teba

Obzeráš sa po niečom, s čím môžeš zabiť trošku nudy? Tak si potom na správnej adrese. Táto prenosná herná konzola kombinuje legendárne herné tituly s minimalisticky prevedenou konštrukciou, ktorá z viacerých uhlov pohľadu pripomína Gameboy od spoločnosti Nintendo.

Používateľ tejto hračky má k dispozícii až 99 hier v retro grafike. Staršie ročníky si na niektoré nepochybne spomenú. Mnohé z nich sme totiž ešte počas 90. rokov hrávali prostredníctvom starých herných konzol k televízorom, kam bolo potrebné zasúvať takzvanú hernú kartu. Dnes sa nám všetky zmestia do jedného vrecka.

Herná konzola dostala do svojej výbavy až 8 000 mAh akumulátor, čo znamená, že vie v prípade potreby nabiť vybitý smartfón. Prítomný displej je malý a má nízke rozlíšenie, takže veľa šťavy nezožerie. A to isté platí o výkone. Hry, ktoré si na nej môžeme zahrať, nepotrebujú špičkový hardvér a ani nič podobné, takže sú v porovnaní s modernými titulmi energeticky efektívne.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Zomrel herec James Michael Tyler († 59). V seriáli Priatelia hral Gunthera

Rozmery: 13 x 7 x 1,5 cm
Váha: 191 gramov

Konzolu nájdete v eBay ponuke, kde vás nevyjde viac ako 25 eur, pretože základný dovoz ide i tentokrát na účet predajcu. Balenie obsahuje elektronické zariadenie, USB kábel a anglický manuál.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať