Akčná kamera

Takto lacnú akčnú kameru si ešte nevidel: LCD displej a Full HD za 12 €!

Zohnať dnes akčnú kameru, ktorá nestojí niekoľko stoviek, nie je absolútne žiadny problém. A tu je jeden z doslova ukážkových príkladov.

Zohnať dnes akčnú kameru, ktorá nestojí niekoľko stoviek, nie je absolútne žiadny problém. Niektorí čínski výrobcovia ponúkajú dokonca i také kúsky, za aké si pýtajú až smiešne nízke sumy. A tu je jeden z doslova ukážkových príkladov.

Za tento model z e-shopu TomTop totiž momentálne nezaplatíte viac ako 12 eur. Akcia však netrvá celú večnosť, pretože je viazaná k určitému množstvu kusov. Ak to predajú, skončí aj zľava, takže by sa mal každý potenciálny záujemca poponáhľať.

Akčná kamera Mini Sports DV kombinuje Full HD kapacity s akcelerometrom a šikovným LCD displejom, kde si používateľ môže prezerať vyhotovené zábery. Jeho uhlopriečka dosahuje 2 palce a veľkosť kapacity vymeniteľnej batérie zase 900 mAh. Konštrukciu chráni odolné puzdro, ktoré pripomína tie od GoPro. Vďaka nemu vydrží kontakt s vodou alebo pieskom.

Kameru nájdete v ponuke e-shopu TomTop, kde vás štandardný dovoz až na Slovensko nevyjde ani cent navyše, pretože ide na účet predajcu. Kamera v takom prípade cestuje od 10 do 20 pracovných dní. V prípade prioritného dovozu trvá celý proces 4 až 7 pracovných dní, no treba počítať s citeľným navýšením základnej cenovky.

Akčná kamera
Akčná kamera
Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať