Nová kolobežka od Xiaomi

Jeden z najpopulárnejších produktov z portfólia Xiaomi zasiahla doslova neodolateľná zľava, ktorá však trvá iba pár nadchádzajúcich dní. A podobne ako pri TV BOXe Alfawise A8, aj v tomto prípade je reč o obmedzenom množstve cenovo dostupnejších kusov.

V akciovej ponuke e-shopu GearBest je totiž k dispozícii iba 150 skladacích kolobežiek.

Vynovená verzia Xiaomi Ninebot ES2 zvláda jazdiť maximálnou rýchlosťou 25 kilometrov za hodinu, pričom na jedno nabitie prejde približne tých 25 kilometrov. Na svojich malých kolieskach odnesie až 100 kilogramov a nechýba jej ani bezdrôtová konektivita, aby sme ju mohli spárovať so smartfónom. Spodná časť konštrukcie je navyše vybavená malými LED svetlami, aby tak bolo používateľa po západe slnka na cestách dobre vidieť.

Zobrazovanie informácií, ktoré súvisia s jazdením, zabezpečuje buď malý jednoduchý displej na kormidle kolobežky alebo displej prepojeného mobilného telefónu. Tam však treba najskôr nainštalovať kompatibilnú aplikáciu.

Xiaomi kolobežka

Na uplatnenie dočasne platiacej zľavy treba použiť akciový kupón IT$OSES2, po čom klesne cenovka na sladkých 360 eur. Akcia na Xiaomi Ninebot ES2 trvá do 17.7. alebo do vypredania vyššie spomínaného množstva dostupných zásob. Viac informácií nájdeš priamo v e-shope GearBest.