Slúchadla QCY T1 Pro

Ak sa obzeráš po nových slúchadlách s kompaktnými rozmermi a s bezdrôtovou konektivitou, tak máš šťastie. E-shop GearBest totiž prichádza s ponukou, v rámci ktorej môžeš pri nákupe štýlových štupľov ešte aj niečo ušetriť.

Treba sa však poponáhľať, pretože majú na sklade k dispozícii iba obmedzené množstvo kusov. Akcia je navyše limitovaná časom, takže aj keď všetko nepredajú, cenovka nebude znížená naveky. Zľavnené QCY T1 Pro ťa momentálne vyjdu necelých 30 eur, pričom základný dovoz až na Slovensko stojí necelé euro.

Otázne teda zostáva už iba to, že čo všetko táto ponuka zahŕňa.

Keďže slúchadla QCY T1 Pro nedostali žiadny kábel, súčasťou základného balenia je aj šikovná prenosná krabička s vlastným akumulátorom. 750 mAh veľká batéria vie vraj zabezpečiť až 5 plných nabití, pričom jedno vydrží okolo 150 minút nepretržitého počúvania hudby, uvádza e-shop. Štuple zvládnu v pohotovostnom režime asi 20 hodín.

Samotné ovládanie prebieha buď prostredníctvom prepojeného smartfónu alebo cez dotykovú plochu priamo na konštrukcii. Používateľ môže navyše používať iba jeden zo štupľov, napríklad na realizáciu telefónnych hovorov.

Frekvenčný rozsah tu reprezentujú čísla od 20 po 20 000 Hz a ak niekoho zaujíma aj impedancia, tak tá podľa dostupných informácií dosahuje 16 ohmov.

Balenie zahŕňa:

  • štuple QCY T1 Pro
  • prenosnú krabičku
  • USB kábel
  • manuál