Táto krabička premení tvoj televízor na multimediálnu mašinu s Androidom

Nechceš vyhodiť stovky až tisícky eur za nový inteligentný televízor s vlastným operačným systémom? Stačí siahnuť po TV boxe MECOOL BB2.

Nechceš vyhodiť stovky až tisícky eur za nový inteligentný televízor s vlastným operačným systémom? V tom prípade tu máme skvelú alternatívu, ktorá ti nevyprázdni peňaženku. Stačí siahnuť po dočasne zľavnenom TV boxe MECOOL BB2 a je po probléme.

Táto malá krabička dostala do výbavy diaľkové ovládanie a aj systém Android vo verzii 7.1 spolu s 8-jadrovým procesorom Amlogic S912, grafickým procesorom Mali-T820MP3, 16 GB úložným priestorom a s 2 GB operačnou pamäťou RAM. Ak by však základné úložisko niekomu náročnejšiemu náhodou nestačilo, tak môže siahnuť po microSD karte, aby ho tak rozšíril.

TV box MECOOL BB2 ponúka na vizuálne detaily bohatý 4K výstup vrátane čoraz populárnejšej HDR funkcionality, vďaka čomu vylepší kvalitu obrazu. Čo sa týka samotnej konektivity, používateľ má na výber z dual band WiFi (2,4 GHz – 5 GHz), Bluetooth 4.0, AirPlay alebo populárnej bezdrôtovej technológie Miracast. Možností je tu teda celkom dosť.

TIP REDAKCIE
Litva odporučila nepoužívať smartfóny Xiaomi, Nemecko žiadne problémy nenašlo

MECOOL BB2 nájdeš v ponuke e-shopu TomTop, kde ťa momentálne vyjde necelých 50 eur. Tovar navyše posielajú priamo z európskeho skladu (cestovanie trvá 2 až 4 pracovné dni), ktorý sa nachádza vo Francúzsku. To pre potenciálneho záujemcu znamená, že nemusí mať absolútne žiadne obavy z dodatočných poplatkov. Všetko by malo byť totiž započítané vo vyššie spomenutej sume.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať