ZĽAVA na Xiaomi Redmi Note 5: Tento parádny smartfón posielajú z európskeho skladu!

Ďalší deň, ďalšia chrumkavá zľava. Tentokrát však súvisí s nedávno predstaveným smartfónom so značkou Xiaomi.

Ďalší deň, ďalšia chrumkavá zľava. Tá tentokrát súvisí s nedávno predstaveným smartfónom so značkou Xiaomi. Parádny Redmi Note 5 ponúka už tradične špičkový pomer medzi výbavou a cenovkou, čo znamená, že zákazník dostane veľa hudby za málo peňazí.

Hardvérová výbava celokovového Xiaomi Redmi Note 5 totiž zahŕňa až 5,99-palcový LCD panel vo Full HD+ rozlíšení, nový mid-range čipset Snapdragon 636, obrovskú, až 4 000 mAh batériu a aj 4 GB operačnú pamäť RAM. Zabudnúť však nesmiem ani na nadstavbu MIUI 9 (stojí na základoch Android 8.1 Oreo) či žiadanú podporu pre aktívnu dual SIM funkcionalitu.

Xiaomi Redmi Note 5
Xiaomi Redmi Note 5

Toto celé dopĺňa ešte aj duálny fotoaparát na zadnej strane, ktorý pozostáva z jedného 12 a jedného 5 Mpx senzora. Prvý z dvojice dostal clonu f/2.2, zatiaľ čo ten druhý f/2.0. To znamená, že v prostredí so zlými svetelnými podmienkami vyhotoví krajšie zábery.

E-shop Geekbuying ho momentálne ponúka za 234 eur. Dovoz na Slovensko vychádza necelých 5 eur a podľa dostupných informácií môže trvať od 1 do 2 pracovných dní. Smartfón posielajú priamo z talianskeho skladu, takže ak zákazník zvolí túto možnosť, bude automaticky oslobodený od dodatočných colných poplatkov. Na výber má ale aj Čínu, Hongkong (odtiaľ vychádza na necelých 200 eur, avšak bez započítaných poplatkov) alebo také Španielsko.

TIP REDAKCIE
Windows 11 čaká skvelé vylepšenie: Pribudnúť má podpora pre widgety tretích strán
Xiaomi Redmi Note 5
Xiaomi Redmi Note 5

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať