Čínske sociálne siete v tom majú jasno, Xiaomi Mi 7 uvidíme už o pár týždňov

Vyzerá to tak, že máme pred sebou ďalšie netrpezlivo očakávané predstavenie špičkového high-end smartfónu.

Vyzerá to tak, že máme pred sebou ďalšie netrpezlivo očakávané predstavenie špičkového high-end smartfónu. Nový kúsok z dielne spoločnosti Xiaomi ponesie označenie Mi 7 a pred celým svetom by sa mal ukázať 23. mája, čiže už onedlho. 

Vyplýva to z oficiálne vyzerajúcej upútavky, ktorá momentálne koluje čínskym sociálnymi sieťami. A aj keď má badateľne nízku kvalitu, všetko ostatné vyzerá celkom dôveryhodne. Nebola totiž zverejnená prostredníctvom oficiálnych kanálov výrobcu, čo znamená, že ide buď o únik alebo prácu šikovného grafika.

Na obrázku je možné vidieť veľkú sedmičku, čínštinu a vyššie spomínaný dátum. Zatiaľ ho však musíme brať s určitou rezervou, pretože nevieme, či je skutočný. Ak zoberieme do úvahy predstavenie Xiaomi Mi 6, tak to ale sedí. Minuloročná vlajková loď uzrela svetlo sveta počas apríla, takže máj môže byť tentokrát naozaj reálny.

TIP REDAKCIE
Ľudia si ho zamilovali: iPhone 13 bol koncom 2021 najobľúbenejším radom smartfónov

Snapdragon 845 a 8 GB RAM

Avizovaný Android smartfónu Xiaomi Mi 7 bude jednoducho delo, preto by mu nemal chýbať ako špičkový americký čipset Snapdragon 845, tak ani 8 GB operačná pamäť RAM či snímač odtlačkov prstov, ktorý je podľa nedávnych špekulácií z internetu zabudovaný priamo v displeji. Rovnako možno počítať s výrezom v jeho hornej časti, čo rozhodne nepoteší mnoho fanúšikov čínskeho jabĺčka.

Naznačil to nedávny únik ochranných fólií, kde bola jedinečná príležitosť vidieť túto kontroverznú súčasť konštrukcie.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať