Štýlový smartfón s ľudovou cenou: ZĽAVU na tento kúsok nesmieš prehliadnuť!

Výrez v displeji po novom zasiahol už aj tú najnižšiu triedu Android smartfónov. Elephone A4 dostal okrem neho i prémiovo vyzerajúcu konštrukciu s tenučkými rámikmi.

Výrez v displeji po novom zasiahol už aj tú najnižšiu triedu Android smartfónov. Elephone A4 dostal okrem neho i prémiovo vyzerajúcu konštrukciu s tenučkými rámikmi, vďaka čomu pripomína podstatne drahší iPhone X.

GearBest totiž prichádza s doslova neodolateľnou ponukou, v rámci ktorej ponúka tohto fešáka za necelých 94 eur, a to vrátane základného dovozu až na Slovensko. Zľava je však limitovaná časom a aj množstvom kusov, ktoré sú za túto parádnu cenu dostupné.

Celá akcia trvá do 28. mája, no tá najväčšia zľava začína každý jeden deň o jedenástej doobeda a trvá do dvanástej, čiže presne jednu hodinu (presne 60 kusov). V takom prípade bude tento smartfón tvoj iba za približne 85 eur.

Hardvérová výbava Elephone A4 zahŕňa najnovší Android 8.1 Oreo, 3 000 mAh akumulátor s rýchlym nabíjaním a až 5,85-palcový zobrazovací panel v HD+ rozlíšení, čo pre používateľa znamená parádnu energetickú efektivitu. O výkon sa tu stará ázijský čipset MTK6739, kde je osadený 4-jadrový procesor s taktom 1,5 GHz. Tomu asistuje ešte aj 3 GB operačná pamäť RAM a ukladanie dát umožňuje buď 16 GB priestor alebo dodatočne vložená microSD karta. Na fotenie je dispozícii 5 alebo 8 Mpx fotoaparát.

TIP REDAKCIE
Windows 11 čaká skvelé vylepšenie: Pribudnúť má podpora pre widgety tretích strán
Elephone A4

Snímač na boku

Najzaujímavejšie z toho celého ale nepochybne je umiestnenie biometrického snímača na odtlačky prstov, pretože ten sa v tomto prípade nachádza na boku, nie na zadnej a ani na prednej strane konštrukcie. Podobné prevedenie dnes ponúka veľmi málo smartfónov. Ja osobne viem iba o kúskoch z portfólia spoločnosti Sony.

Elephone A4 nájdeš v ponuke e-shopu GearBest, kde je k dispozícii obmedzené množstvo. Prípadní záujemcovia by sa preto mali trošku poponáhľať.

Elephone A4

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať