Xiaomi WiFi Amplifier Pro

Slabý Wi-Fi signál? Takto jednoducho to môžeš vyriešiť!

So slabým Wi-Fi signálom sme sa stretli azda všetci. Stačí zájsť do vedľajšej izby a telefón sa radšej prepojí na mobilnú sieť.

So slabým Wi-Fi signálom sme sa stretli azda všetci. Stačí zájsť do vedľajšej izby a telefón sa radšej prepojí na mobilnú sieť. Je to frustrujúce hlavne vtedy ak nemáte predplatený objemný balík mobilných dát alebo ak si jednoducho platíte pevný internet a chceli by ste ho naplno využívať v každej miestnosti.

Riešení existuje hneď niekoľko. Môžete si router umiestiť na lepšie miesto, no to nie je vždy možné. Môžete sa pohrať s jeho nastaveniami, čo sčasti môže pomôcť (hlavne pri 2.4 GHz) alebo rovno kúpiť nový kúsok s vyšším výkonom.

Xiaomi WiFi Amplifier Pro
Xiaomi WiFi Amplifier Pro

Výkonné antény

My vám však radi poradíme aj cenovo výhodnejšie riešenie od obľúbeného čínskeho výrobcu. Zariadenie, ktoré máme na mysli sa pripojí na router a signál jednoducho zosilní. Vďaka tomu sa na Wi-Fi bez väčších problémov pripojíte v každej miestnosti.

Zariadenie s názvom Xiaomi WiFi Amplifier Pro šíri 2.4 GHz signál s maximálnou priepustnosťou 300 Mbps, čo vystačí aj tým najnáročnejším používateľom. Zosilňovač podporuje až 64 zariadení, takže výkonu má na rozdávanie. Jeho 2×2 dBi antény pritom nemajú problém ani so stenami, prípadne inými prekážkami, ktoré sa nachádzajú v každom byte.

Xiaomi WiFi Amplifier Pro
Xiaomi WiFi Amplifier Pro

Jednoduchá inštalácia

Zosilňovač stačí zapnúť, v aplikácii zoskenovať QR kód a to je všetko. Zariadenie sa potom automaticky zaktualizuje (toto platí aj pre budúcnosť) a máte vyriešenú situáciu, ktorá určite hnevá nejedného člena domácnosti.

Tým najlepším je azda cena. Riešenie od Xiaomi bežne stojí 15,30 €, no vďaka kupónu AMPAS00 môže byť tvoj za 11,32 €. Slušná cena za kúsok technológie, ktorý môže výrazne vylepšiť každodenný komfort, čo povieš?

Páčia sa ti tipy na zaujímavé gadgety?

Loading ... Loading ...

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať