Najnovší Xiaomi router 4. generácie je vďaka TECHBYTE v zľave: Cena klesla na 43 €!

Xiaomi je výrobca, ktorý produkuje rôznorodé zariadenia. Pekným príkladom je jeho nový Wi-Fi router 4. generácie.

Xiaomi je výrobca, ktorý produkuje rôznorodé zariadenia. Pekným príkladom je jeho nový Wi-Fi router 4. generácie, ktorý do svojej ponuky zaradil obchod Geekbuying. Jeho cena je pritom veľmi lákavých 43 €. Stačí použiť kupón, ktorý uvádzame nižšie. Poteší aj garantovaná doprava zadarmo.

Nižšia cena vďaka TECHBYTE

Router novej generácie bežne stojí vyše 50 €, no vďaka nášmu kupónu sa jeho cena zníži o príjemných 8 €. To je celkom slušný rozdiel, po ktorom novinka pôsobí ešte atraktívnejšie.

Xiaomi Mi router 4
Xiaomi Mi router 4

Xiaomi router 4. generácie je schopný k sieti pripojiť až 126 zariadení, čo by mohlo pomôcť mnohým z nás, keďže k Wi-Fi sa už nepripájajú len smartfóny, tablety či notebooky, ale aj smart TV či iné smart zariadenia.

Xiaomi Mi router 4
Xiaomi Mi router 4

Router je vybavený modernými technológiami zabezpečenia, nechýba mu ani šírenie signálu v 5 GHz pásme a až štyri antény pre čo najoptimálnejší výkon. Zaujímavým doplnkom je aj aplikácia, pomocou ktorej môžete router ovládať cez smartfón alebo tablet.

Xiaomi Mi router 4
Xiaomi Mi router 4

Medzi tými zaujímavejšími funkciami sú napríklad automatické notifikácie v prípade ak sa niekto pripojí do vašej siete. Maximálna teoretická rýchlosť routeru je až 1 167 Mbps, čo je na takto lacný kúsok viac než pôsobivé.

Zľavový kupón

Ak teda o router máš záujem, nezabudni použiť zľavový kupón FEHFSQGU, ktorý cenu zníži na spomínaných 43 €. Kupón je však limitovaný počtom zakúpených kusov, za túto cenu je ich vyčlenených len 20 kusov.

Ak teda nechceš túto šancu prepásť, kúp si ho čo najskôr.

Špecifikácia Xiaomi routru

  • Procesor: MediaTek MT7621A
  • Pamäť: 128 MB RAM (DDR3-1200) a 128 MB SLC úložisko
  • Porty: 1x WAN (10/100/1000), 2x LAN (10/100/1000)
  • OS: MiWiFi
  • WiFi: 802.11 a/b/g/n/ac (2.4 GHz a 5 GHz)
  • Bezpečnosť: WPA-PSK / WPA2PSK, ochrana pred DDoS
  • Ostatné: Mobilná aplikácia

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať