lenovo Z5

Potvrdené: Bezrámikový Lenovo Z5 bude predstavený 5. júna!

Lenovo Z5 na seba upriamuje pozornosť hlavne vďaka ohlásenému pomeru plochy obrazovky voči prednému panelu, ktorý má byť rekordný. Viac ako 95 percent prednej strany zariadenia pokryje displej.

Lenovo Z5 na seba upriamuje pozornosť hlavne vďaka ohlásenému pomeru plochy obrazovky voči prednému panelu, ktorý má byť rekordný. Viac ako 95 percent prednej strany zariadenia totiž pokryje displej.

Už len z tohto dôvodu môže Lenovo Z5 prekonať mnohú konkurenciu, a to ale v strednej, resp. vyššej strednej triede. Nepôjde totižto o rýdzo vlajkový model. Poháňať ho má čipset Snapdragon 636.

Je oficiálne známe, že Lenovo novinku predstaví 5. júna v čínskom Pekingu. Potvrdil to Chang Cheng, viceprezident spoločnosti Lenovo a niekdajší šéf divízie pre značku ZUK.

Lenovo Z5
Weibo

Lenovo Z5 má vydržať na jedno nabitie až 45 dní v pohotovosti. Výrobca to môže docieliť nielen veľkou batériou, ale práve aj energeticky menej náročným čipsetom strednej triedy.

Lenovo Z5 údajne predvedie 4 prielomové technologické riešenia a až 18 patentovaných technológií, z ktorých väčšinu pravdepodobne nájdeme v novom užívateľskom prostredí. Snáď tvorcovia zariadenia nepreháňajú a uvidíme skutočne výnimočný smartfón, ktorý by oživil podvlajkovú kategóriu.

TIP REDAKCIE
Samsung Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra: Všetky dôležité informácie na jednom mieste!

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať