Xiaomi Redmi 5

Zlatý alebo čierny? Xiaomi Redmi 5 Plus môžeš získať lacnejšie!

Xiaomi Redmi 5 Plus ako zástupca z najpredávanejšej Redmi série známeho výrobcu môžeš získať za cenu, ktorá je nižšia ako 150 EUR. Bežná cena zariadenia sa zväčša pohybuje nad touto hranicou. 

Xiaomi Redmi 5 Plus, zástupcu najpredávanejšej Redmi série známeho výrobcu, môžeš získať za cenu, ktorá je nižšia ako 150 EUR. Bežná cena zariadenia sa zväčša pohybuje nad touto hranicou. 

Xiaomi Redmi 5 Plus je dokonalým stelesnením vysoko použiteľnej strednej triedy. Má veľký 5,99-palcový displej s plným FHD+ rozlíšením bez kompromisov a moderný pomer strán 18:9.

Bežné užívateľské nároky hravo pokryje aj 4 GB operačná pamäť a 64 GB úložisko. Čipset Snapdragon 625 (14nm) je taktiež čistokrvnou strednou triedou, ktorá našla optimálny pomer medzi výkonom a spotrebou energie. Tú mimochodom dodá až 4000 mAh akumulátor.

xiaomi redmi 5 plus
Xiaomi Redmi 5 Plus

Napriek cene má Xiaomi Redmi 5 Plus kovové telo, snímač odtlačkov prstov, rozumie si s našimi sieťami a beží pod užívateľským prostredím MIUI 9. Oželieť ale musíme duálny fotoaparát.

Hlavný samostatný snímač však má rozlíšenie 12 Mpx a pixely veľké 1,25µm. Predná selfie kamera disponuje 5 Mpx rozlíšením a využiť môžete napríklad softvérový make-up. Xiaomi Redmi 5 Plus napriek veľkej obrazovke meria 158,5 x 75,45 x 8,05 mm a váži akceptovateľných 180 gramov.

xiaomi redmi 5 plus
Xiaomi Redmi 5 Plus

Smartfón môže byť váš za približne 146 EUR, a to v dvoch farebných prevedeniach, čiernom a zlatom. Zlaté je asi o jedno euro lacnejšie. Geekbuying uvoľní z každej verzie 100 kusov zariadenia so zníženou cenou, ktorú aktivujete kódom MXAHDPOH. Ten platí pre čierny model. Zlatej verzii Xiaomi Redmi 5 Plus patrí kód s textom NULDUDLB.

Geekbuying predáva niekoľko verzii tohto zariadenia, no zľavu si je možné uplatniť iba pri dvoch uvedených prevedeniach. Presne na konkrétne prevedenie vás presmeruje link nižšie.