Máš rád komiksy od Marvelu? Tento rozkošný stojan na perá je tu potom pre teba

E-shop TomTom zaradil do svojej zľavnenej ponuky niečo, čo nemá displej a ani batériu. Ide totiž o pekne prevedený a zároveň praktický kancelársky doplnok na pracovné stolíky, ktorý vyzerá ako Baby Groot.

E-shop TomTop zaradil do svojej zľavnenej ponuky niečo, čo nemá displej a ani batériu. Ide totiž o pekne prevedený a zároveň praktický kancelársky doplnok na pracovné stolíky, kde možno odkladať perá či ceruzky. Problém by však nemali byť ani menšie kvetiny.

To najzaujímavejšie ale je, že tento stojan nesie podobu populárnej postavy jedného z filmov, ktoré vznikli vďaka predlohe legendárnych komiksov od Marvelu. Tá nesie meno Baby Groot, čiže máme česť so synom super-hrdinu Groota, stromového muža, ktorý prišiel o život v prvej časti Guardians of the Galaxy.

Stojan v podobe malého Groota pozostáva z PVC, čo znamená, že ho tvorí plastický polymér, zjednodušene i plast. Doplnok do kancelárie váži 300 gramov a jeho výška dosahuje 16, šírka 9 a hrúbka 8 centrimetrov.

A cena? Ak použijete akciový kupón HY3BTY, bude váš iba za necelých 7,50 eur. Základné dodanie na Slovensko je zdarma, no cesta v takom prípade trvá od tých 10 do 20 pracovných dní.

Špecifikácia stojana

  • materiál: PVC
  • rozmer: 16 x 9 x 8 cm
  • váha: 300 gramov
Baby Groot