Samsung vie, čo chceme: Očakávaný Galaxy S9 vraj dostane aj 3,5 mm port!

Vďaka čerstvému úniku je možné povedať, že juhokórejský výrobca spotrebnej elektroniky vybavil svoju novú vlajkovú loď portom, ktorý mnohým z nás pri viacerých high-end smartfónoch chýba.

Vďaka novému úniku je možné povedať, že juhokórejský výrobca spotrebnej elektroniky vybavil ďalšiu vlajkovú loď Galaxy S9 portom, ktorý mnohým z nás pri viacerých high-end smartfónoch chýba. Vyplýva to z čerstvých renderov vynovenej dokovacej stanice DeX.

Na pripojenie slúchadiel alebo externých reproduktorov by sme v takom prípade ešte nejaký ten čas nemuseli využívať výhradne iba USB C, ale aj do dôchodku pomaličky odchádzajúcu 3,5 mm alternatívu. Tá nie je súčasťou hardvérovej výbavy hneď niekoľkých minuloročných modelov od etablovaných výrobcov, čo však na druhú stranu neplatí o Galaxy S8 a dokonca ani o Note8 z druhej polovice roka 2017.

Samsung teda podľa všetkého chce ešte minimálne pár mesiacov počkať (minimálne do príchodu Galaxy Note9), aby si čo najviac používateľov zvyklo na modernejší spôsob pripájania príslušenstva, čo môže byť buď spomínané USB C alebo bezdrôtová technológia Bluetooh, ktorá sa pomaličky, ale isto prebojováva do hlavného spotrebiteľského prúdu. Na pultoch obchodov je totiž možné vidieť čoraz viac podobne vybavených audio produktov.

TIP REDAKCIE
Nová platforma R4U inovuje realitný trh! Prináša množstvo praktických funkcií, vrátane interaktívnej mapky

Za novým renderom, kde je venovaná hlavná pozornosť vynovenej dokovacej stanici DeX Pad pre Samsung Galaxy S9 alebo S9+, stojí leaker Evan Blass.

Total
37
Zdieľaní
Total
37
Zdieľať