13″ Full HD displej aj telo z kovu: Tento parádny Windows laptop nestojí ani 200 eur!

Jednoducho lahôdka.

Príde ti cena, akú si Apple pýta za štýlový MacBook Air až príliš prehnaná? Tak ti potom nebráni nič v tom, aby si siahol po citeľne dostupnejšej alternatíve, avšak už s operačným systémom Windows.

Ak ti teda niečo také neprekáža, tak by si mal rozhodne čítať ďalej, pretože prinášame jedinečnú príležitosť ešte aj čo-to ušetriť. Akcia je však limitovaná časom.

Ak siahneš po laptope Jumper EZBOOK 3 PRO v e-shope GearBest, tak ani nie za 200 eur získaš ideálne veľký 13-palcový panel vo Full HD rozlíšení, 4-jadrový procesor Apollo Lake N3450 (+ Intel Graphics 500) od Intelu, 6 GB operačnú pamäť a precízne spracovanú konštrukciu z hliníku, ktorá bez akýchkoľvek pochýb pripomína populárny kúsok z dielne kalifornského jabĺčka.

Interná EMMC pamäť síce má iba 64 GB, no používateľ môže vďaka integrovanému slotu siahnuť po externom riešení, čiže po externej pamäťovej karte, a to až do 128 GB. Za zmienku stoja aj dva USB porty (3.0), mini HDMI alebo 2 megapixelová web kamera. Prítomný akumulátor ponúka kapacitu o veľkosti 4 800 mAh a čo sa týka verzie systému, ide o Windows 10 Home.

Ako som už spomínal, túto chrumkavú ponuku nájdeš v e-shope GearBest, kde je na laptop EZBOOK 3 PRO momentálne až 18-percentná zľava.

TIP REDAKCIE
To bolo rýchle: Dbrand upravil svoje kryty pre PlayStation 5. Bude to Sony stačiť?

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať