Táto parádna mechanická klávesnica pre gamerov ulahodí nielen očiam

0

Dúhové svetlo, cool dizajn a makrá. TomTop prináša neodolateľnú zľavu na ešte neodolateľnejšie príslušenstvo pre osobné počítače toho typu používateľa, ktorý si ľúbi zgustnúť na dobrom hernom titule. Arealer Roarer má asi všetko, po čom môže túžiť.

Túto parádnu klávesnicu s mechanikou a štýlovým konštrukčným prevedením osvetľuje porcia LEDiek, a to podľa toho, akú má dotyčný náladu. Farebné kombinácie kláves sa totiž dajú kombinovať podľa špecifických požiadaviek priamo v originálnom softvéri výrobcu, kde sa okrem iného aj nastavujú užitočné herné makrá a kde máte k dispozícii vaše štatistiky.

E-shop pritom hovorí až o 16,8 milióna farbách, o 9 už pripravených svetelných efektoch, troch programovateľných RGB tlačidlách či 21 úrovniach manuálneho nastavenia jasu, čo nám dáva skutočne obrovský priestor na sebarealizáciu.

Mechanické prevedenie Arealer Roarer zaručuje, že každé jedno stlačenie klávesy vydá príjemný, klikavý zvuk a používateľ zároveň pocíti taktiež príjemnú spätnú väzbu. Výbava, samozrejme, zahŕňa aj takzvanú anti-ghosting technológiu, ktorá počas používania zabezpečuje, aby bolo zaznamenaných a spracovaných viac signálov, čiže vstupov v tú istú chvíľu. Ak by tá prítomná nebola, hráčovi by sa to mohlo v ostrej akcii stať osudným.

Ergonomickú konštrukciu tvorí hliník a 104 tlačidiel, ktoré podľa dostupných informácií zvládnu cez 60 miliónov stlačení.

Klávesnicu momentálne kúpite za necelých 40 eur, treba ale použiť náš zázračný kupónik AJ3434, po čom vám onedlho tento dobre vyzerajúci kúsok príde na Slovensko.