Na nový HTC U11 EYEs sa môžeme tešiť už budúci týždeň!

Nový HTC U11 EYEs, ktorý by mal výjsť už budúci týždeň, bude ďalším príspevkom do rodiny U11. Vďaka informáciam, ktoré zverejnil Evan Blass na svojom Twitteri, si môžeme povedať už teraz niečo viac o špecifikáciach.

Nový HTC U11 EYEs, ktorý by mal prísť už budúci týždeň, bude ďalším príspevkom do rodiny U11. Vďaka informáciám, ktoré zverejnil na svojom Twitteri zverejnil známy informátor, Evan Blass, sme sa dozvedeli, čo všetko ponúkne.

Letmý pohľad na špecifikácie

U11 EYEs bude mať 6-palcový displej s 1080 x 2160 Super LCD3 displejom. Telefón bude dýchať vďaka osemjadrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 652, bude mať 4 GB operačnej pamäte RAM, 64 GB úložisku, a 3 930 mAh batériu. Zatiaľ však namiesto najnovšieho Androidu Oreo telefón pobeží na “starom” Android Nougat.

HTC U11 EYEs má naozaj oči!

Telefón má vpredu dve kamery, ktoré sú umiestnené napravo od slúchadla, a práve tie sú zrejme dôvodom, prečo sa telefón nazýva EYEs, teda oči.

TIP REDAKCIE
Apple má o pár mesiacov predstaviť svoj prvý AR headset, na trh sa však dostane až neskôr

Zatiaľ však žiaľ nepoznáme presné špecifikácie predných kamier, ale pravdepodobne budú mať nejaký druh selfie režimu, ktorý bol štandardom pre mnohé telefóny od HTC.

India Today

Edge Sense

Na zadnej strane telefónu sa nachádza jedna kamera. Zariadenie okrem toho disponuje certifikáciou IP67 a pre čo najjednoduchšie nabíjanie aj USB C portom. Tak ako aj jeho predchodcovia, tak aj U11 EYEs bude disponovať funkciou Edge Sense, čo znamená, že si stlačením jeho bočných hrán otvoríte ľubovoľnú aplikáciu, akú si nastavíte.

Nový telefón k nám príde v čiernej, striebornej a čiernej farbe už 15. januára. Čo sa týka ceny, zaplatiť bude potrebné asi niečo okolo 400 – 500 EUR.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať